Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

"Mājsaimniece atšķiras no kalpones," - Uģis Kuģis par attiecībām un tradīcijām

TV
20. jūlijā 06:12 2021. gada 20. jūlijā 06:12
  Jauns.lv
Telekanāla "STV Pirmā!" šova "Mīla burbulī" zvaigzne - vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis - uzskata, ka visam dzīvē jābūt sabalansētam. Viņš strādā, bet sieva ir mājsaimniece un rūpējas par dēlu Tamalu atbilstoši vēdiskajām tradīcijām.

Taču Uģis skaidro, ka sieva tomēr nebūt nav kalpone: "Mājsaimniece atšķiras no kalpones. Mājsaimniece šo darbu dara ar prieku un brīvprātīgi. Ja viņa ir ar to laimīga, tad staro un acis deg."

Viņaprāt, mūsdienās mājsaimniece ir ļoti samaitāts jēdziens - nav tā, ka sievietēm vajag tikai naudu: "Ja ir sievietes, kuras apprecējušās tikai dēļ naudas, tad viņas tāpat ar laiku sapratīs, ka naudā nav laime. Tāpēc arī šķiras."

Saistītās ziņas

Uģis Kuģis nav redzējis sievu kailu - vēdiskā filozofa savādā laulības dzīve
Dzīvo kopā, bet guļ atsevišķi - ieskaties, kā savu ģimenes ligzdiņu iekārtojis Uģis Kuģis
Krišnaīts Uģis Kuģis neēd neko, kam ir acis 5

Kā zināms, Uģa un viņa sievas dēls Krišna Tamals nāca pasaulē 2019. gadā ap Jāņiem. Pāris iepazinās ar abu garīgā skolotāja palīdzību. "Tas bija tāds interesants laiks, man attiecības nesanāca un es domāju – viss, jābrauc atpakaļ uz Indiju, uz klosteri. Nav ko ākstīties! Un tad es aizgāju pie skolotāja un prasīju – nu, ko man braukt uz Indiju dzīvot klosterī? Nē, viņš teica – precies, mums ir jau arī kandidatūra atrasta. Mēs satikāmies, aizgājām pie skolotāja, kurš teica – super. Un tad mēs sākām tikties," iepazīšanās detaļas raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāja Uģis Kuģis.

Vēl vairāk - vaicāts, ar ko topošā sieva viņu savaldzinājusi, viņš atklāti saka – “Pirmais, kas man nenormāli patika, ka viņa sēdēja altārzālē ar taisnu muguru. Es domāju – wow, tādas sievietes eksistē?”

Citi šobrīd lasa

Kāds spēks slēpjas dzintarā un sasietos mezglos. Dzintara ķērāja Ilze Vainovska: "Tā ir latviešu viagra"
“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 37
Sinoptiķi brīdina par jaunu karstuma vilni Latvijā
Pievienot komentāru

Бывшая жена Стаса Пьехи показала, как выглядит ее сын после избиения

Самые модные стрижки 2021 года: 7 вариантов, которые подойдут каждой женщине