Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Kā aktieri tēlo dabisko vajadzību kārtošanu? FOTO demonstrē Kaspars Zāle un Mārtiņš Meiers

Kino
18. jūlijā 10:28 2021. gada 18. jūlijā 10:28
  Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Viesojoties Andreja Ēķa topošā seriāla "Perfektās kāzas" uzņemšanas laukumā Kuldīgā, žurnāls "Kas Jauns" piefiksējis amizantu ainu, kurā aktieri Kaspars Zāle un Mārtiņš Meiers, stalti izslējušies pie baļķu grēdas, šķietami kārto savas dabiskās vajadzības.

Kā zināms, bieži vien filmēšanas laukumā realitāte krietni atšķiras no tā, kas galarezultātā tiek parādīts uz ekrāna. Tā ir arī, piemēram, runājot par... nokārtošanos.

Paraugoties uz aktieriem no cita rakursa, nevis no leņķa, no kura Kasparu Zāli un Mārtiņu Meieru filmēja seriāla operators, bija redzams, kā patiesībā tiek organizēta čurāšanas aina. Proti, abi aktieri strūklu laiž, spiežot pusotra litra tilpuma ūdens pudelītes.

“Šis triks ir vecs kā kino!” žurnālam "Kas Jauns" pastāstījis režisors Andrejs Ēķis (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

“Šis triks ir vecs kā kino!” žurnālam "Kas Jauns" pastāstījis režisors Andrejs Ēķis, piesaukdams pat vecās krievu kinofilmas, kurās čurāšanas ainas vīriešu kārtas aktieri filmējuši tieši šādā vīzē. “Ja aina jāpārfilmē trīs un pat vairāk reižu, tīri fizioloģiski cilvēks uz pasūtījuma to izdarīt nevar,” viņš paskaidro.

Citas interesantākās ziņas un notikumus lūkojiet analītiski pētnieciskā žurnāla "Kas Jauns" šīs nedēļas numurā!

Citi šobrīd lasa

Aleks Boldvins sniedz pirmo interviju pēc traģiskā negadījuma: "Ja uzskatītu, ka esmu vainīgs, būtu sevi jau nogalinājis" 1
"Neviens jau nedomāja, ka mūsu mājā ar trim atslēgām var iekļūt" - ģimenei Teikā nozog velosipēdu
Apšaude Mičiganas vidusskolā: 15 gadu vecā slepkavas vecāki arestēti un apsūdzēti par netīšu nonāvēšanu
Pievienot komentāru

ВИДЕО: ностальгический диалог Димы Билана и Александра Градского не вошел в шоу "Голос"

Отказалась от кино из-за сравнений с мамой: как живет дочь актрисы Марины Голуб, трагически погибшей в 54 года