Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: ļaudis līksmo Ralfa Eilanda koncertā - pirmā ballīte bez maskām un distancēšanās 4

Mūzika
13. jūnijā 23:58 2021. gada 13. jūnijā 23:58
  Jauns.lv
Svētdien, 13. jūnijā, "Hanzas perona" terasē notika Ralfa Eilanda un Kaspara Breidaka koncerts "Mēs jūs mīlam: Pilotprojekts" ar vairāku Latvijas skatuves zvaigžņu līdzdalību. Šī izrāde bija viens no sešiem pilotprojektiem, kura mērķis bija pārbaudīt digitālā Covid-19 sertifikāta lietošanu, kā arī gaidāmos publisko pasākumu atvieglojumus.

Pasākumu varēja apmeklēt tikai tie skatītāji, kas ir vakcinēti pret Covid-19 un ir pagājušas 14 dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas vai trīs nedēļas pēc saņemtas pirmās ražotāja "AstraZeneca" vakcīnas, kā arī tie, kas ir pārslimojuši Covid-19 pēdējo sešu mēnešu laikā, turklāt pasākuma teritorijā apmeklētājiem nebija jāievēro divu metru distance un jānēsā sejas maskas.

Eilands jau iepriekš soctīklos pauda sajūsmu, ka beidzot varēs ļaudis apmeklēt viņa koncertu bez maskām un ierobežojumiem. Arī pēc pasākuma Ralfs lepojās, kā izdevusies ballīte, kurā uz skatuves kāpa arī īpašie viesi - mūziķi Lauris Reiniks un Edavārdi. "Jūs sapratāt, kas tikko notika Latvijā? Kultūras pasākums!" gavilēja Ralfs.

Citi šobrīd lasa

Vai Rietumi drīz sapūs? Pasaulē arvien skaidrāk iezīmējas virzība uz totālu kontroli. Saruna ar vēsturnieku Hariju Tumanu 23
Borisa Džonsona sieva Kerija piedzīvojusi spontāno abortu, bet cer sagaidīt "varavīksnes bērniņu" 4
VIDEO: saniknots par nesaņemto naudu, vīrietis Vācijā ar ekskavatoru sagrauj jaunbūvi 3
Skatīt visus komentārus

Потеряв работу на "Давай поженимся!", астролог Василиса Володина начала торговать гороскопом прививок

"Гостеприимная Юрмала": Николаев и Проскурякова показали свои посиделки с подругами