Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Merilina Monro un Frenks Sinatra (pa labi). (Foto: Moviestore/Shutterstock/ Vida Press)

 

Frenks Sinatra uzskatīja, ka Merilinas Monro nāvē vainojams Kenedijs 1

Slavenības
9. jūnijā 06:25 2021. gada 9. jūnijā 06:25
  Jauns.lv
Nesen pārdošanā nonākusi grāmata “Sinatra and Me: The Wee Small Hours” (“Sinatra un es: īsais laiks). Tās autors ir amerikāņu leģendārā dziedātāja bijušais menedžeris un tuvs draugs Tonijs Opedisano. Daudzus lasītājus satraukuši vairāki iepriekš nedzirdēti fakti par slavenā dziedoņa dzīvi.

Slavenību žurnāls “People” publicējis fragmentus no jaunās grāmatas. Autors apgalvo, ka Frenks Sinatra vienmēr ar neticību izturējies pret oficiāli izvirzīto teoriju, ka Merilina Monro 1962. gada 4. augustā mūžībā devusies pēc narkotiku pārdozēšanas. “Frenks bija pārliecināts, ka viņu nogalināja. Viņš tā arī nespēja pieņemt Merilinas nāvi un ar to samierināties,” raksta Opedisano.

Sinatru un Monro nesaistīja romantiskas attiecības, viņi bijuši tikai tuvi draugi – apgalvo grāmatas autors. Merilina Frenkam esot uzticējusi visus savus noslēpumus, arī tos, kas saistīti ar viņas romānu ar Džonu Kenediju. 12. augustā bijusi ieplānota aktrises preses konference, kurā viņa gribējusi atklāt visu patiesību par savām attiecībām ar ASV prezidentu.

“Frenks uzskata, ja nebūtu izziņota šī preses konference, viņa būtu nodzīvojusi daudz ilgāk. Pēc viņa domām, Merilinas slepkavībā bijis iesaistīts Roberts Kenedijs,” raksta Tonijs Opedisano.

Citi šobrīd lasa

Krievijā atrasts ASV studentes līķis; sieviete iepriekš darbojusies kā snaipere 11
"Lēcu uz galvas ūdenī un lauzu sprandu" - Jura stāsts, kas aicina aizdomāties 6
"Visa dzīve paskrēja gar acīm" - Limbažu pusē sieviete mežā sastop lāci 5
Pievienot komentāru

Годы не спрячешь... Как звезды выглядели в начале своей карьеры и сейчас?