Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: filmas “Warhunt” uzņemšanas aizkulises ar Holivudas un pašmāju aktieriem 1

Kino
3. jūnijā 14:55 2021. gada 3. jūnijā 14:55
  Jauns.lv
Ir pabeigta Latvijā realizētās ievērojamās kino filmas “Warhunt” uzņemšana, kur līdzdarbojušies Holivudas un pašmāju kino nozares lietpratēji. Jauns.lv piedāvā ielūkoties vēl neredzētā kino projekta filmēšanas aizkulisēs, kur līdzās latviešu aktieriem darbojušās tādas pasaules kalibra zvaigznes kā Mikijs Rurks, Džeksons Retbouns, Roberts Kneppers un režisors Mauro Borelli.

Filma “Warhunt” ir militārs trilleris par Otro pasaules karu, kura ainas uzņemtas Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, Līgatnes mežos un alās, Bolderājā un citviet. Pērn uzsāktā filmēšana ilgusi aptuveni pusgadu un tikpat ilgu laiku aizņēmusi filmas montāža un apstrāde. Šogad filma ir pabeigta un notiek sarunas ar vairākiem potenciālajiem filmas pircējiem.

Filmas “krustēvs” Jānis Timma, pūļa investīciju platformas "Crowdestor" vadītājs, kas filmas tapšanā investējis 1,7 miljonus eiro, komentē, ka viens no projekta priekšnosacījumiem filmas tapšanā bija vietējo producentu piesaiste, tieši tādēļ pieņemts lēmums filmu uzņemt Latvijā ar iespēju piesaistīt latviešu aktierus un citus filmas tapšanā iesaistītos speciālistus.

Slavenā režisora Mauro Borelli filmā “Warhunt” galveno lomu spēlē Holivudas zvaigzne Mikijs Rurks. Filmā līdzdarbojas pazīstami pašmāju aktieri – Dainis Grūbe, Rihards Lepers, Jurijs Djakandovs un Ieva Segliņa. Filmas producenti ir Maksims Pavlovs, Igors Proņins un Jūlija Zaiceva, Svetlana Punte no Latvijas producentu apvienības “Forma Pro Films”, kā arī Adels Nurs no “Atomik Content” (LA, USA).

Citi šobrīd lasa

"Sargi sevi pats, tad..." - Astrologs Kristaps Baņķis brīdina par riskanti provocējošu Jāņu nedēļu
"Lēcu uz galvas ūdenī un lauzu sprandu" - Jura stāsts, kas aicina aizdomāties 6
"Visa dzīve paskrēja gar acīm" - Limbažu pusē sieviete mežā sastop lāci 5
Pievienot komentāru

Годы не спрячешь... Как звезды выглядели в начале своей карьеры и сейчас?