"Multimākslas" tirdziņi Smiltenē un Strenčos

2021. gada maija vidū dziedātāja Olga Rajecka, māksliniece Elita Patmalniece, dziedātājs Igo, mūziķis un TV šovu vadītājs Roberto Meloni, producents ...

gallery icon
47
Slavenības
2021. gada 17. maijs, 13:55

FOTO: "Multimākslas" zvaigznes apceļo Latviju, tirgo labumus un bauda atpūtu

Jauns.lv

Pagājušās nedēļas nogalē dziedātāja Olga Rajecka, māksliniece Elita Patmalniece, dziedātājs Igo, mūziķis un TV šovu vadītājs Roberto Meloni, producents un mūzikas izdevējs Guntars Račs ar meitu Odriju, dziedātāji Ieva Akuratere, Sergejs Jēgers, Katrīna Dimanta, Ieva Sutugova un citi devās uz Smilteni, Strenčiem un Viesīti satikties ar saviem skatītājiem un klausītājiem "pop-up" tirdziņos "Multimāksla".

Pēc tirdziņa Smiltenē mākslinieki devās uz Strenčiem, kur atpūtās pie Gaujas, gatavoja maltīti uz ugunskura, devās izjādēs ar zirgiem, izmēģināja, kā dabā skan īpaši gatavoti mūzikas instrumenti, savukārt pēc atpūtas Strenču viesu namā viņi visus interesentus atkal aicināja uz savu tirdziņu. Pagājušās nedēļas «pop-up» tirdziņu tūre noslēdzās Sēlijā, Viesītē.

Latvijas mākslinieku darbu brīvdabas "pop-up" tirdziņš "Multimāksla"

Latvijas mākslinieku darbu brīvdabas "pop-up" tirdziņš "Multimāksla" uz tirdzniecības centra "Domina Shopping" autostāvvietas jumta 2021. gada 6. maijā.

gallery icon
116