Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Māra Upmane-Holšteine atklāj, ka ar vīru Goran Gora iepazinusies kapu kopšanas nometnē

Slavenības
27. aprīlī 11:15 2021. gada 27. aprīlī 11:15
  Jauns.lv
Māra Upmane-Holšteine un Jānis Holšteins-Upmanis jeb Goran Gora ir viens no šarmantākajiem pašmāju mūziķu pāriem, kas kopā ir jau ilgus gadus un audzina trīs bērnus. Taču vien retais zina, kā populārie mūziķi iepazinušies.

Izrādās, tas noticis Vācijā, kapu kopšanas nometnē - šo stāstu otrdienas, 27. aprīļa, vakarā viesojoties “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, plašāk būs gatava izstāstīt Māra.

“Visi vienmēr domā, ka mēs satikāmies kaut kādā beksteidžā, nē – mēs satikāmies “kapu kopšanas” nometnē un skrubinājām krustiņus no sūnām,” stāstu iesāk Māra.

Jānis un Māra kopā ir jau ilgus gadus un audzina trīs bērnus. (Foto: Publicitātes)

Nometnē tolaik satikušies jaunieši no dažādām pasaules valstīm un, tā kā atmosfēra bijusi ļoti sirsnīga, vairāku dalībnieku vidū uzplaukušas arī romantiskas jūtas. “Mēs nebijām vienīgais pārītis, bet bijām vienīgais pārītis, kas aizbrauca kopā uz vienu valsti. Un tajā brīdī es domāju – tas ir neticami, tas ir kolosāli!” atceras dziedātāja. Tiesa, abi tolaik esot bijuši tik jauni un ātri vien attiecības “sabojājuši” - ilgu laiku viens ar otru nav pat runājuši. Taču, par laimi, spējuši atkal atrast ceļu vienam pie otra un baudīt laimīgu ģimenes dzīvi.

Kā notika abu saskatīšanās, uzzini video. Bet kā Māra un Jānis nonākuši līdz domai par ģimenes dibināšanu un kādas pārmaiņas dzīvē un arī laulībā nesusi kļūšana par trīs bērnu vecākiem, Māra atklās otrdien, 27. aprīlī plkst. 21:35, “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas”.

Citi šobrīd lasa

Kādi atvieglojumi tuvākajā laikā "spīd" vakcinētajiem cilvēkiem Latvijā? 27
Atvieglojumi pēc pārslimota Covid-19 būs tikai pusgadu 18
Kas notiek ar princi Hariju? Viņš radījis nopietnu triecienu Elizabetes II un prinča Čārlza psihiskajai veselībai 1

Иностранцы пришли в ужас от поведения Киркорова на "Евровидении"

На каблуках и в желтом костюме: солист группы из Литвы удивил зрителей "Евровидения"