Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Britnija Spīrsa. (Foto: Instagram, Vida Press)

"Raudāju divas nedēļas," Britnija Spīrsa komentē dokumentālo filmu par viņas aizbildnību

Slavenības
8. aprīlī 06:15 2021. gada 8. aprīlī 06:15
  Jauns.lv
Amerikāņu popzvaigzne Britnija Spīrsa (39) izdevumam uzticējusi savas pārdomas un pārdzīvojumus, kādus viņai raisījusi jaunā dokumentālā filma, kurā stāstīts par daudzu gadu garumā ieilgušo aizbildnību, kas uzticēta viņas tēvam. Filma “Framing Britney Spears” izsaukusi plašu rezonansi un kustības “FreeBritney” (Atbrīvojiet Britniju) jaunu vilni, kam šajā reizē pievienojušās arī vairākas slavenības. Aizvien vairāk cilvēku pārliecinās par to, ka Britnija Spīrsa jau sen nekontrolē pati savu dzīvi un ir atkarīga no sava tēva Džeimija Spīrsa.

Britnija Spīrsa savā “Instagram” kontā publiskojusi video, kurā redzama, dejojam grupas “Aerosmith” dziesmas “Crazy” pavadībā. Šo video viņa papildinājusi ar komentāru saviem faniem. Britnija atzinusies, ka nav pilnībā noskatījusies plašu ažiotāžu izraisījušo dokumentālo filmu, taču ar redzēto viņai pieticis, lai izdarītu secinājumus.

“Man bija liels kauns, ka mani parādīja tādā gaismā. Es raudāju divas nedēļas… es aizvien dažkārt raudu!” – atklājusi Spīrsa. “Mana dzīve vienmēr bijusi iemesls baumām, man vienmēr ir sekots un esmu vērtēta. Visu savu dzīvi esmu uzstājusies cilvēkiem, noliekot sevi visu apskatei. Mani vienmēr kritizēja, apvainoja un nostādīja neērtās situācijās presē. Un tas notiek aizvien.”

Savu ierakstu Britnija noslēgusi ar pozitīvu piezīmi. “Es neesmu šeit, lai būtu ideāla. Pilnība ir garlaicīga. Esmu šeit, lai dotu labestību.”

Dziedātāja ar tiesas palīdzību cenšas panākt, lai tēvam atņemtu visas aizbildņa pilnvaras un atbrīvotu no šī pienākuma, taču pagaidām viņai tas neizdodas. Taču Britnijai šogad panākusi, ka aizbildnība ir noteikta kā dalīta. Par popzvaigznes finansēm tagad ir atbildīgs viņas tēvs Džeimijs Spīrss un trasta kompānija.

Foto: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock/ Vida Press

Vairāki dziedātājas fani pauduši savas aizdomas, ka netic, ka Britnija pati pārvalda savu “Instagram” blogu, līdz ar to dziedātājas atklāsmes saistībā ar dokumentālo filmu, izsaukušas aizdomas sociālo tīklu lietotāju vidū.

Citi šobrīd lasa

Zemgales vēlēšanu saraksta lokomotīves: geju "šāvēja", malumedniecībā apsūdzētais, "kolhoza metodiķis" 4
Amerikāniete ir pārliecināta, ka viņas mājas pagalmā paviesojies mazs dinozaurs
“Tas ir kā vidējais pirksts pārējai pasaulei!” Norvēģijā asi kritizē Krievijas Olimpiskās komitejas sportistu tērpus 4
Pievienot komentāru

Потеря за потерей: в день похорон принца Филиппа скончался близкий друг Елизаветы II

Провокаторша! 63-летняя Шэрон Стоун снялась в смелой фотосессии для обложки журнала