Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Šovu zvaigzne Magone vēlas atjaunot dzirksti laulībā un pēc padoma dodas pie Uģa Kuģa

Trakā pasaule
7. aprīlī 06:01 2021. gada 7. aprīlī 06:01
  Jauns.lv
Pēc skaļajiem skandāliem, kas nesen pāršalca visu Latviju, TV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Magones Šutovienes un viņas vīra Žaņa attiecības nonākušas strupceļā. Lai arī vīrs apņēmies meklēt darbu Latvijā un būt tuvāk ģimenei, atšķirīgie dzīves uzskati, greizsirdība un nesaskaņas abu starpā nav rimušas.

Tāpēc jaunākajā "STV Pirmā!" ēterā lūkojamā šova sērijā  Magone devusies pēc padoma pie vēdiskā filozofa Uģa Kuģa, cerot, ka viņa atklāsmes palīdzēs no jauna iekurt padzisušo mīlas ugunskuru.

Pirms ķerties pie detalizētas Magones un Žaņa attiecību šķetināšanas, Uģis Kuģis vēlējās aprunāties ar Magoni divatā un interesējās par viņas iepriekšējām attiecībām – vai apņēmīgās sievietes dzīvē ir bijis kāds vīrietis, uz kuru viņa varētu paļauties un sekot? “Diezgan čābīgi, visi bijuši ar kreizumiem,” Magones sacītie vārdi izbrīna Uģi Kuģi.

Saistītās ziņas

Dramatiski notikumi Magones ģimenē - šovu zvaigzne apsūdz vīru vardarbībā un izsauc policiju
Viņa nebeidza pārsteigt - skaļākie šovu zvaigznes Magones šī gada skandāli
VIDEO: šovu zvaigzne Magone demonstrē, kā mājas apstākļos ar sveci veikt karsto vaksāciju

Magone steidz skaidrot, ka ne reizi vien attiecību sākumā jutusies izmisusi, bez darba, ar bērnu uz rokām un, iespējams, tāpēc pie vīrieša ķērusies gluži kā pie glābšanas riņķa. “Nepareizie kritēriji, pēc kā to sirdi vadīt," spriež Magone un atklāj, ka esošajās attiecībās ar Žani vīrā vairs neredzot nedz seksīgu, nedz pievilcīgu vai intelektuālu vīrieti, bet gan tikai bērnu tēvu jeb, Uģa Kuģa vārdiem runājot, "auklīti". Arī uzmanību un komplimentus no viņa saņemot gaužām reti, tā vietā nākas samierināties ar pārmetumiem un intīmās dzīves trūkumu.

Pēc visa dzirdētā Uģis Kuģis spriež, ka Magones dzīvē pietrūkst vīrieša, kas spētu par viņu parūpēties: “Tu principā esi tā kā tāds vecis, kas rukā, tad vēl jādod sekss, nekāds mīļums nav, un tu dragā tā kā tāda “vecene ar pautiem"."

Citi šobrīd lasa

Ķermeņa valodas eksperte ievērojusi, ka prinča Viljama acis vectēva bērēs pauda ko ļoti būtisku
FOTO: ar vizualizācijām parāda, kāds varētu izskatīties "Rail Baltica" nākotnes ātrgaitas vilciens 13
Vāc ziedojumus aktiera Rūdolfa Plēpja rehabilitācijai

Счастливая герцогиня Кэтрин появилась на публике после похорон принца Филиппа

Тилль Линдеманн спел советский хит на русском языке, и теперь все гадают - зачем!