foto: REUTERS/SCANPIX
Glastonberijas mūzikas festivāla vietā maijā notiks virtuāls maksas koncerts
Glastonberijas festivāls 2019.gadā
Mūzika
2021. gada 31. marts, 22:11

Glastonberijas mūzikas festivāla vietā maijā notiks virtuāls maksas koncerts

Jauns.lv / LETA

Lielbritānijas ikgadējā Glastonberijas mūzikas festivāla organizatori trešdien paziņojuši, ka maijā tiešraidē pārraidīs koncertu no festivāla norises vietas.

Jau ziņots, ka jaunā koronavīrusa pandēmijas dēļ Glastonberijas mūzikas festivāls jau otro gadu pēc kārtas ir atcelts.

Taču organizatori nolēmuši sarīkot piecas stundas garu koncertu, kurā piedalīsies grupas "Coldplay", "Wolf Alice" un citi mākslinieki. Viņi uzstāsies uz vairākām skatuvēm Vortija fermā, kur parasti notiek festivāls.

Atpūtnieki ar milzu somām ieņem Glastonberijas festivāla telšu pilsētiņu

Neskatoties uz to, ka pirmās mākslinieku uzstāšanās gaidāmas vien piektdien, 28.jūnijā, jau šodien savus vārtus mūzikas cienītājiem un atpūtniekiem vēris ...

gallery icon
62

Emīlija Īvisa, kuras ģimene uz savas zemes Glastonberijas mūzikas festivālu organizē kopš 1970.gada, norādīja, ka tas būs kā festivāls, tikai bez cilvēkiem.

"Mēs aizvedīsim jūs ceļojumā pa visām tām vietām, ko zināt, ko atpazīstat no Vortiju fermas," intervijā BBC radio sacīja Emīlija Īvisa. "Mēs esam ļoti satraukti par iespēju parādīt fermu veidā, kādā cilvēki to nekad nav redzējuši," viņa piebilda.

Biļete uz koncertu, kas tiks straumēts četrās dažādās laika zonās, maksās 23 eiro, atklāja Īvisa, piebilstot, ka koncertā būs daudz pārsteiguma uzstāšanos un īpašo viesu.

Atraktīvi ģērbušies, ļaudis apmeklē Glastonberijas festivālu 2017

gallery icon
78

Pērn pandēmijas dēļ organizatoriem nācās atcelt 50.jubilejas festivālu, uz kuru biļetes bija iegādājušies jau aptuveni 135 000 cilvēku.

Šajā pasākumā plānoja uzstāties tādas zvaigznes kā Teilore Svifta un Pols Makartnijs.