Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
ekrānuzņēmums no video

"Ļaujiet apsēsties kaut divi galdi starpā!" Populārais bārmenis Andris Reizenbergs aicina atļaut pusdienot vismaz āra terasēs

Izklaide
28. februārī 19:29 2021. gada 28. februārī 19:29
  Jauns.lv
Pasaules bārmeņu čempions Andris Reizenbergs sociālajā vietnē "Facebook" ievietojis video, aicinot valdību ļaut cilvēkiem pusdienot vismaz āra terasēs.

"Pavasaris tuvojas lieliem soļiem. Nākamnedēļ jau ir marts. Es gribēju parunāt par to, lai valdība ļauj cilvēkiem apsēsties terasēs. Paskatieties, kādas lielas terases, " stāsta Reizenbergs, demonstrējot Vecrīgā esošā bāra "Garāža" terasi. 

"Ļaujiet apsēsties kaut divi galdi starpā! Redzēsiet, ka tur ir vairāk nekā četri metri. Tā nav nekāda baigā traģēdija. Ēst es varu paņemt, bet sēdēt pie galdiņa es nevaru. Kāpēc? Jo jūs esat izdomājuši tādu likumu. Atnāciet un apskatieties, kā dzīvē tas izskatās. Kur ir problēma? Viens sēž vienā galā, bet otrs - otrā galā. Ļaujiet kaut vai diviem cilvēkiem apsēsties terasē," aicina bārmenis.

Viņš turpina: "Vēl viena jocīga lieta. Es nopirku ēdienu. Šeit (terasē) es sēdēt nevaru, bet šeit (uz trepēm) es varu sēdēt. Kur ir loģisks izskaidrojums tam?"

Saistītās ziņas

"Biju pārāk naivs," - Andris Reizenbergs pēc neveiksmes vēlēšanās satriekts
Par došanos politikā paziņo pasaules kokteiļu čempionāta uzvarētājs Reizenbergs un Rīgas balles patronese Natālija Tumševica-Ērgle 7
Reizenbergs vairs nebūs sastopams "Balzambārā"

Jau ziņots, ka līdz 6. aprīlim valstī pagarināta ārkārtējā situācija. Covid-19 izplatības dēļ noteikti dažādi ierobežojumi, tostarp ēdienu atļauts iegādāties līdzņemšanai, bet aizliegts to ēst uz vietas. 

Citi šobrīd lasa

De Niro, Džodija Fostere, 50 Cent un citas slavenības, kas uzaugušas netradicionālās ģimenēs
Īsa pamācība logu tīrīšanā. Vai spodrināt logus ar avīžpapīru?
"Man nav bijis vēzis!" - Samanta Tīna atklāj patiesību par veselības problēmām
Pievienot komentāru

"Я на 6% русская!": звезда сериала "Великолепный век" Мерьем Узерли удивила признанием

При параде! Алла Пугачева запечатлелась с поклонником во время посиделок в ресторане