Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Mums patīk čubināties, bubināties, bučināties," - Katrīne Sauliete bauda romantiskus mirkļus ar savu mīļoto Pēteri

TV
23. februārī 08:45 2021. gada 23. februārī 08:45
  Jauns.lv
"Mēs esam lieli romantiķi. Mums patīk čubināties, bubināties, bučināties," par savām attiecībām ar mīļoto vīrieti Pēteri kanāla "360TV" realitātes seriālā "Ģimene burkā" saka populārā uzņēmēja un influencere Katrīne Sauliete.

TV projektā viņa ne tikai ar īpašas vēlmju burkas palīdzību risina attiecības ar meitām, bijušo vīru un jauno dzīves biedru, bet arī izrāda savu ikdienu, skatītājiem ļauj ielūkoties dzīves notikumos, kas citu acīm paliek slēptas. Tā, piemēram, “Ģimene burkā” jaunākajā sērijā Katrīne Pēterim sarūpēja romantisku pārsteigumu un aizveda atpūsties uz kādu populāru viesnīcu Latvijā. Kamēr meitas pavada laiku kopā ar tēti Kasparu Saulieti, Katrīne un Pēteris ļaujas sirsnīgiem mirkļiem divatā, baudot ziemas priekus un veltot viens otram mīļus uzmanības apliecinājumus.

“Iespējams, viņš ir romantiskāks, jo viņš vairāk piedomā pie lietām – vairāk negaidot atnes man puķes, ejot pa veikalu viņš ierauga kādas lietas un saka – gāju garām, paskatījos un man likās, ka tev to vajag. Viņš laikam, jā – tāds romantiskāks!" mīļoto raksturo Katrīne. Savukārt Pēteris saka, ka abi nespējot viens otram paiet garām bez bučas vai pieskāriena. “Tā romantiskā puse jau iznāk ārā tad, kad tu gribi. Kad pret to cilvēku ir tā mīlestība, tā romantika pati nāk ārā," spriež Pēteris.

Saistītās ziņas

Katrīne Sauliete atklāj, cik nopelna ar influencēšanu
Atklājas Katrīnes Saulietes jaunā mīļotā pagātne - pilota Pētera bijusī līgava izcieš cietumsodu par sievietes nobraukšanu
"Ir sajūta, ka visu mūžu esam bijuši kopā!" - Katrīne Sauliete pastāsta, kā iepazinusies ar pilotu Pēteri

Citi šobrīd lasa

"No visa nevajadzīgā esmu atteikusies," - Maija Doveika par savas dzīves revolūciju
Viņi domāja, ka saņem īsto vakcīnu, bet patiesībā bija izmēģinājuma trusīši. Skandāls ap "Covaxin" 2
Vai pensionāriem ir jāsatraucas par Valsts kontroles paziņojumu? 3
Tēmas: 360TV

Раскрыта стоимость дворцов Пугачевой с Галкиным, Киркорова и Волочковой

Бузова, Лобода, Муцениеце и другие показали на пляже модные туники предстоящего лета