Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

"Nebiju saskārusies ar cilvēkiem, kuri neprot pieņemt atteikumu," - Linita Mediņa runā par skandalozo šķiršanos

Slavenības
16. februārī 07:42 2021. gada 16. februārī 07:42
  Jauns.lv
Pagājušā gada izskaņā ar skandālu izšķīrās populārā dziedātāja Linita Mediņa, kura tolaik, viesojoties "STV Pirmā!" šovā "Sapņu ķērājas", atklāti sacīja, ka attiecībās nejūtoties labi un grasās tās izbeigt, raisot pārsteigumu un neizpratni dziedātājas partnerī.

Nu otrdienas vakarā Linitu uz sarunu aicinājušas šova “Kad viņas satiekas” vadītājas, kuras līdzās dažādām sievišķīgām tēmām kantri dziedātājai jautās arī par nesenajiem notikumiem un to, kādas šobrīd pēc šķiršanās ir viņas attiecības.

“Tas bija tāds pilnīgs šoks. Tā man bija absolūti jauna pieredze. Ar tādiem cilvēkiem līdz šim nebiju saskārusies, kuri neprot pieņemt atteikumu. Tai brīdī, kamēr tev šķiet, ka vainīgs ir kāds cits, problēma jau ir tevī. Jo es nekad tā īpaši publiski neesmu gribējusi risināt konflikta situācijas privātajā dzīvē. Nekad mūžā! Ir cilvēki, kas staigā ar karogu un kliedz visai pasaulei par to, kā viņiem sāp. Un tur jau tu neko nevari izdarīt,” visai mīklaini izteiksies Linita.

Savukārt atbildot uz Sandas Dejus jautājumu, vai attiecības bijušo mīļoto starpā šobrīd ir atrisinājušās, Linita būs lakoniska: “Mēs nekomunicējam. Un, manuprāt, tas ir labākais, kas var būt šajā situācijā.”

Saistītās ziņas

Toksiskas attiecības un emocionāla vardarbība - Linita Mediņa skaidro, kāpēc šķīrusies no mīļotā
Pašmāju kantrimūzikas zvaigzne Linita Mediņa atklāti stāsta par savu interneta randiņu pieredzi 1
"Mani pasniedz kā neveiksminieku," - Linitas Mediņas jaunais draugs pikts par mīļotās atklāsmēm televīzijā

"STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas” Linita arī nekautrēsies runāt par  īpašībām, kuras visaugstāk vērtē vīriešos un izstāstīs, kādi bijuši patiesie iemesli, kuru dēļ izšķīrusies no saviem dzīves draugiem. Tāpat dziedātāja skatītājiem ļaus ielūkoties kādā mazāk zināmā kaislībā - izrādās, viņa savā brīvajā laikā aizraujas ar akmeņu apgleznošanu un nākotnē mēdz raudzīties ar Taro kāršu starpniecību.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: "Nāves ēnā" Pērnavas līcī: dienesti steidz glābt 17 makšķerniekus 1
Rīgas zoodārza izlaidīgais ķengurs, izrādās, apmeklētājus biedē jau sen
Bruknas muižā piedzīvota gan emocionāla, gan fiziska vardarbība
Tēmas: STV Pirmā!

Падшие ангелы. Два новых фильма о жизни работниц секс-индустрии

Уход от жены, аборт Зудиной, обиды детей: жизнь до и после смерти Олега Табакова