Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Instagram @movieevelina

Evelīna Pārkere skaidro, kā iebraukusi grāvī ar aizvadītajā nedēļā nopirkto "Lexus" 3

Slavenības
8. februārī 18:22 2021. gada 8. februārī 18:22
  Jauns.lv
Viena no Latvijā zināmākajām influencerēm Evelīna Pārkere, kura vien pirms nedēļas iegādājās savu pirmo automašīnu, apstiprina medijos izskanējušās baumas, ka viņa iebraukusi grāvī.

"Jūs gan jau esat dzirdējuši spekulācijas, ka pirms dažām dienām es ielidoju grāvī. Tā ir taisnība! Es šodien pamodos ar visiem jokiem, ka esmu nopirkusi tiesības. Es nestāstīju par šo gadījumu, jo nedomāju, ka tas izraisīs tik lielu uzmanību," teikto sociālajā vietnē "Instagram" iesāk Pārkere. 

Viņa skaidro, kā viss noticis. "Pirms dažām dienām es braucu pa šoseju ar atļauto ātrumu 90km/h, bet bija melnais ledus. Mana mašīna, kā arī piecas citas mašīnas nobrauca no šosejas.  Protams, ka citās mašīnās pie stūres brauca vīrieši 40 un 30 gadu vecumā, kāds cits vēl brauca ar māti un bērnu, bet tas nevienam neinteresē, visiem interesē, ka Evelīna Pārkere - meitene, kas pirms nedēļas nopirka "Lexus" - iebrauca grāvī." 

Influencere skaidro, ka ne viņai, ne mašīnai neesot ne skrambiņas. "Viss ir kārtībā. Apstājās ļoti jauks vīrietis, kas palīdzēja mašīnu izvilkt ārā. Es tādā pašā mierā aizbraucu mājās."

Jaunā autovadītāja aicina visus būt uzmanīgus, braucot pa ceļu. "Tiešām ir ļoti slidens. Tur, kur ir atļautais ātrums 90 km/h, samaziniet uz 80 vai 70 km/h. Nav joki, esiet uzmanīgi, lai jums nenotiek tāda pati situācija."

Citi šobrīd lasa

Pavļuts: esmu sarūgtināts, negaidīti uzzinot LĀB lēmumu prasīt manu demisiju 7
Kuldīgas slimnīcā ar Covid-19 stacionēts trīs gadus vecs bērniņš
LĀB viceprezidents Roberts Fūrmanis: pieprasīt veselības ministra demisiju tika nolemts vienbalsīgi 1
Skatīt visus komentārus

На кого становится похожа Лера Кудрявцева? Шура показал обколотую до неприличия ведущую

"Не жди меня": судьба 37-летнего актера Алексея Осипова, который ушел на лед и не вернулся