Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Meitene nofotografēja kaķēnu, bet pēc tam bildē pamanīja kādu īpašu niansi
Matilda Kantora, ciemojoties pie savas draudzenes, nofotografēja viņas kaķi. (Foto: Facebook)

Meitene nofotografēja kaķēnu, bet pēc tam bildē pamanīja kādu īpašu niansi 1

Trakā pasaule
2020. gada 25. novembrī 16:29 2020. gada 25. novembrī 16:29
  Jauns.lv
Matilda Kantora no Dānijas pilsētas Orhūsas nesen ciemojās pie savas draudzenes Kamillas Tolstrupas. Pirms kāda laika Matildas draudzene bija tikusi pie jauna kaķēna, kuram devusi vārdu Killija. Viešņa bija tik lielā sajūsmā, ka vairākas reizes dzīvnieku nofotografēja, bet pēcāk, apskatot uzņemtos foto, pamanīja ko neordināru.

Pēcāk, skatoties fotogrāfijas, Matilda piefiksēja, ka no bildēm kāds skatās arī uz viņu pašu. Sākotnēji meitene sajuta ciešu skatienu, bet pēc tam pamanīja arī vīrieša siluetu. Cieši ieskatoties, Kantora atskārta, ka no spalvainās dzīvnieka auss viņā veras Ādolfs Hitlers. Sieviete uzskata, ka "portretā" redzami kādreizējā nacistu līdera raksturīgie sejas vaibsti - acis, deguns un ūsas.

Meitene uzskata, ka dzīvnieka spalvainajā ausī saskatījusi Hitlera vaibstus. (Foto: Facebook)

Kad meitene šo attēlu publicēja savā "Facebook" profilā, cilvēki komentāros sāka diskutēt un apspriest, kam siluets ir līdzīgs. Parādījās arī cita versija - tas varētu būt amerikāņu rakstnieks Edgars Alans Po.

"Es ticu, ka pasaulē ir daudz kas vairāk, nekā paradīze un zeme. Kopš brīža, kad publicēju šo attēlu, daudzi cilvēki sāka domāt, kas tas ir. Bija arī daudz komentāru par to, cik tas viss ir dīvaini un biedējoši," komentēja Matilda.

Citi šobrīd lasa

Sirmgalves ciniskā apkrāpšana: apcietina tiesu izpildītāja Veinberga lietā iesaistīto sievieti 7
Viņķele: pabalsti ir smieklīgi - tie neļauj ne nomirt, ne izdzīvot 17
Pēc skandalozā sižeta, kā Ogres policijas vadība pati neievēro ierobežojumus, no amata atstādina policijas priekšnieku un vietnieku 5
Pievienot komentāru

Внучка Ротару показала совместные фото с бойфрендом-миллионером из списка Forbes

«Аморальная семья уродует особняк!»: Виктория и Дэвид Бэкхем разозлили британцев