Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Andris Keišs. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

"Rīgu iemīlēju tikai pēdējo piecu gadu laikā," - Andris Keišs beidzot sācis skatīties apkārt

Slavenības
2020. gada 10. novembrī 06:33 2020. gada 10. novembrī 06:33
  Jauns.lv
Aktieris Andris Keišs, kas redzams nesen iznākušajā neparastajā komēdijā "Kino un mēs" un kopā ar Raimondu Paulu beidzis darbu pie iestudējuma "Suni ārā nedzenama nakts", intervijā žurnāla "Patiesā Dzīve" jaunākajā numurā atklāj - Rīgu īsti iemīlējis vien beidzamo piecu gadu laikā.

"Es Rīgu iemīlēju caur Uldi Stabulnieku, Ojāru Vācieti, Aleksandru Čaku. Tramvaji, ielas… daudz kas ir staigāšanas lieta. Bet, godīgi sakot, man tūlīt būs jau 46, bet tā pilsētas iemīlēšana ir notikusi tikai pēdējo piecu gadu laikā," žurnālam atzinis Jelgavā dzimušais aktieris.

"Maniem bērniem tagad ir 13, pirmos divus gadus ar ratiem daudz devos, dzīvojām Čaka un Matīsa ielas stūrī. Grīziņkalns, Vārnu iela, Zaķu iela, Lauku iela – to visu esmu izstaigājis stūru stūriem. Tā ka ļoti labi pazīstu Rīgu, bet tad vēl nebija… nezinu, vai tā ir jaunības sevī iekšā skatīšanās… Tā ārā skatīšanās manī ir pamodusies nesen, tāpēc Rīga kļuvusi tik mīļa," bilst Keišs.

Visu interviju, kurā Keišs stāsta gan par sadarbību ar Maestro, gan dzeju un Ojāru Vācieti, gan bohēmu un to, ka bērniem neko īsti neaizliedz, lasiet žurnāla "Patiesā Dzīve" jaunākajā numurā!

Citi šobrīd lasa

"Harijs skumst, viņa sirds ir salauzta": par princi izteicies draugs 3
Arī sākumskolās mācības no nākamās nedēļas notiks attālināti
Ierobežojumu mīkstināšana turpmāk tiks pārskatīta pēc "luksofora principa" 9
Pievienot komentāru

«Пугачёва сказала, что это будет позор»: адвокат о суде Орбакайте за сына

Беременная Эмили Ратажковски снялась в «голом» бикини