Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Foto: CNP/AdMedia/SIPA/Scanpix

"Viņa skaita minūtes, kad varēs izšķirties" - vai Donalds Tramps zaudēs arī sievu? 6

Slavenības
2020. gada 8. novembrī 18:07 2020. gada 8. novembrī 18:07
  Jauns.lv
Viņš ir zaudējis ASV prezidenta vēlēšanās, bet vai Donalds Tramps zaudēs arī savu sievu - Melāniju Trampu? Šādu jautājumu iztirzājuši ārvalstu tabloīdi.

Melānija Trampa izplūda asarās, kad viņas vīrs 2016. gadā kļuva par ASV prezidentu. Viņa neesot ticējusi, ka Donalds tiešām uzvarēs. Melānija gaidīja piecus mēnešus, lai no Ņujorkas pārvāktos uz Vašingtonu, jo abu dēlam Baronam vajadzējis pabeigt skolu.

Tomēr Melānijas bijusī asistente Stefānija Vinstone-Volkofa apgalvo, ka viņa vienojusies par to, lai Baronam pienāktos vienāda daļa no Trampa bagātībām. Vinstone-Volkofa norāda, ka Trampiem Baltajā namā bijušas atsevišķas guļamistabas, bet pašas laulības ir kā tikai "darījums".

Tikmēr Trampa bijusī asistente Omarosa Manigolta-Ņūmena uzsver, ka pāra 15 gadu ilgajai laulībai esot pienācis gals: "Melānija skaita minūtes, līdz viņš būs prom no ofisa un viņa varēs izšķirties. Ja viņa censtos panākt vislielāko pazemojumu un aiziet, kamēr viņš vēl ir amatā, viņš atrastu veidu, kā viņu sodīt." 

Par spīti daudzajiem brīžiem, kad Melānija publikā vēsi izturējusies pret Trampu, ASV pirmā lēdija vienmēr apgalvojusi, ka viņas attiecības ar vīru esot lieliskas. Melānija uzsver, ka abi nekad nestrīdas.

Trampu laulības līgums paredz, ka viņa otrā sieva Mārla Meipla nedrīkst publicēt grāmatas vai sniegt kritiskas intervijas par nu jau bijušo ASV prezidentu. Tiek uzskatīts, ka Melānijai ar Trampu ir līdzīga vienošanās. 

Saistītās ziņas

Melānija Trampa izvēlas bezgala neveiksmīgu kleitu, ļaujot interneta asprāšiem vaļu izpausties 3
Grāmatā atklāj, kādās dzēlīgās iesaukās viena otru dēvē Ivanka un Melānija Trampas
Noslēpumainākā pirmā lēdija ASV vēsturē: kas slēpjas aiz Melānijas Trampas "akmens" sejas?

Jauns.lv jau ziņoja, ka prezidenta vēlēšanās ir uzvarējis demokrāts Džo Baidens, kļūstot par 46. Amerikas Savienoto Valstu prezidentu.

Citi šobrīd lasa

Padomju bumbvedējs ar sarkano zvaigzni tracina mārupiešus 8
Slavenības, kuras 5. jūnijā kandidēs uz deputātu vietām pašvaldību vēlēšanās 7
Arvien kroplīgāk. Dēla dzimtās valodas prasmes pamatīgi satrauc vecākus 19
Skatīt visus komentārus

"Это гениально!": Пугачева в белой рубашке восхитилась приготовленными сыном пирожками

Почему братья Меладзе лишились сна и покоя?