Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Breds Pits ļoti vēlas izlīgt ar bijušo dzīvesbiedri Andželinu Džoliju, lai pēc iespējas ātrāk sakārtotu ieilgušos aizbildnības jautājumus pār bērniem. (Foto: Hahn Lionel/Sipa USA USA/ Vida Press)

Atklājies, kāpēc Breds Pits pēc šķiršanās no vācu modeles mājās apmeklējis Džoliju

Slavenības
2020. gada 6. novembrī 12:44 2020. gada 6. novembrī 12:44
  Jauns.lv
Pēc tam, kad apstiprinājās ziņa, ka aktieris Breds Pits pārtraucis attiecības ar modeli Nikolu Poturalski, aculiecinieki manījuši viņu pie bijušās sievas Andželinas Džolijas mājām Losandželosā. “Oskara” balvas laureāts turp devies baltā “Tesla” automašīnā. Kā vēlāk atklājies, ciemošanās vienīgais iemesls nav bijis tikai bērnu satikšana.

Kāds vārdā nenosaukts ziņu pienesējs britu laikrakstam “The Sun” apgalvojis, ka 56 gadus vecais aktieris izmisīgi vēloties salīgt mieru ar šķirto sievu un bērniem. Pita plānos ir pārtraukt ieilgušo tiesas prāvu aizbildnības jautājumos pār abu sešiem kopīgajiem bērniem, kas ilgst jau kopš 2016. gada.

“Viss ir pārāk ieildzis, un viņa lielākā vēlēšanās ir, lai abi vienotos par pēc iespējas vairāk jautājumiem ārpus tiesas zāles. Lai ko nolemtu tiesnesis, viņi rūpēsies par saviem bērniem līdz savai pēdējai stundiņai,” apliecinājis zinātājs, norādot, ka pēdējā laikā Pits un Džolija sākuši tikties biežāk.

Saistītās ziņas

Andželina Džolija pieņem jaunus mērus, lai tiesas ceļā atgūtu bērnus no Pita
Breda Pita un Nikolas Poturalski romāns ir beidzies. Pāris izšķīries!
Andželinas Džolijas fiasko: viņas prasību tiesā pret Bredu Pitu noraida 1

Tajā pašā laikā abu skandalozā prāva par aizbildniecību solās izvērsties par pašu vērienīgāko visā Holivudas vēsturē. Breds uz tiesu uzaicinājis 21 liecinieku, Andželina – septiņus lieciniekus. Aktieris nepārprotami vēlas pārliecināt tiesnesi, ka ir uzticams tēvs.

Citi šobrīd lasa

Speciāliste, kas lasa pēc lūpām, atklāj, ko princis Harijs pēc bērēm pateicis brālim Viljamam
Dienu pēc ceļošanas burbuļa atklāšanas Covid-19 konstatē lidostas darbiniekam Jaunzēlandē
Pirmdien atklāti 688 jauni Covid-19 gadījumi; 15 cilvēki miruši, tostarp - gados jauns sasirgušais 2
Pievienot komentāru

Вот уж 10 лет, как 25! Звезды, чей реальный возраст - тайна за семью печатями

У Владимира Преснякова-старшего обнаружили рак и удалили почку