Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Markus Rivas un Samantas Tīnas pirmajam kopdarbam tapis arī video

Mūzika
2020. gada 4. novembrī 09:30 2020. gada 4. novembrī 09:30
  Jauns.lv
Oktobra izskaņā pirmatskaņojumu piedzīvoja pirmais Markus Rivas un Samantas Tīnas duets ar nosaukumu "Man nesanāk". Nu skatītāju un klausītāju vērtējumam tiek nodots arī dziesmas video.

Iniciatīva un video stāsta ideja pieder Markum, savukārt klipa māksliniecisko noformējumu viņš uzticējis režisoram Pāvelam Trebuhinam, ar ko sadarbojas jau ilgus gadus. Par zvaigžņu grimu parūpējusies Samantas iecienītā grima māksliniece Jana Kozlova, un fimēšana notikusi fon Trompovska kvartālā.

Video redzami arī vairāki eksluzīvi zīmola "Fyodor Golan” tērpi – šo modes zīmolu, kam raksturīgs drosmīgs rokraksts un spilgtas krāsas, izveidojis dizainers no Latvijas Fjodors Podgornijs, un to iecienījušas tādas slavenības kā Lady Gaga, Madonna, Rita Ora un citas.

Foto: Publicitātes

"Sastrādāties ar Samantu ir viegli un patīkami – esmu ļoti priecīgs, ka viņa uzticējās manām idejām un ļāvās video parādīties arī sev varbūt mazliet neierastākā ampluā,” stāsta Markus. „Būt ar viņu kadrā ir vienkārši kaifs – kameras Samantu mīl, un ikkatru klipa sekundi caurstāvo viņas šarms un enerģija.”

“Lai gan sākotnēji man kā cilvēkam, kas pieradis vadību ņemt savās rokās, bija mazliet neierasti pilnībā ļauties Markus idejām, uzticēties viņa izvēlētajiem stilistiem un filmēšanas komandai, es tomēr paļāvos un esmu sajūsmināta par rezultātu – stilistu darbs un izvēlētie tērpi bija izcili, esmu iepazinusi jaunus dizainerus, ar ko sadarbošos arī turpmāk,  komanda bija ārkārtīgi profesionāla un esmu ļoti apmierināta ar šo sadarbību un padarīto darbu”, piemetina Samanta.

Foto: Publicitātes

"Man nesanāk” ir trešais singls no gaidāmā Markus Rivas studijas albuma latviešu valodā, kas gaidāms šoruden. Dziesma izdota ar Latvijas Mūziķu un producentu apvienības (LaIPA) piešķirto stipendiju.

Citi šobrīd lasa

FOTO: glaunas mājas un idilliski īpašumi - kā dzīvo pašmāju slavenie un varenie
Kaupers pelna ar "Pienu", Donam kopīgs uzņēmums ar Strūbergu - kā šovbiznesa zvaigznēm veicas biznesā
Uz Vidzemes šosejas apgāzies autobuss; notikuma vietā liels skaits glābēju
Pievienot komentāru

Вдова Градского разрыдалась у его гроба

ФОТО: Агутин, Пелагея, Лепс и другие простились с Александром Градским