Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Asaru pieticis vairākiem baseiniem - "Netflix" nosauc pašu skumjāko seriālu
REUTERS/SCANPIX

Asaru pieticis vairākiem baseiniem - "Netflix" nosauc pašu skumjāko seriālu

Slavenības
2020. gada 3. novembrī 14:14 2020. gada 3. novembrī 14:14
  Jauns.lv
Pētījumā noskaidrots pats skumjākais seriāls, kas skatīts straumēšanas platformā "Netflix". Un viens no rādītājiem, pēc kā noteikts uzvarētājs, bijis skatītāju izlieto asaru daudzums, "izmērīts" baseinos.

Visvairāk skatītāji raudājuši, lūkojot sieviešu cietuma drāmu "Orange Is the New Black" -  ar asarām, kas izlietas seriāla laikā, varot piepildīt 96 baseinus. Bet kopumā par visskumjāko seriālu atzīts populārā krimināldrāma "Breaking Bad" ("Pārkāpt robežu").

Seriāla "Breaking Bad" veidotāji var lepoties ar iegūtām 16 "Emmy" balvām. (Foto: Publicitātes)

"OnBuy TV" savā pētījumā aptaujājis teju 3000 skatītāju, vaicājot, kuri seriāli viņiem likuši raudāt. Tad pievienojis rādītāju "cik skumju ainu seriālā bijis", savs koeficients bijis arī mirušu nozīmīgu tēlu skaitam, kā arī atslēgvārdu "skumjš", "raudāju", "sirds lūza" daudzumam vietnē "Reddit".

Tā nu skumjākā seriāla tituls ticis "Breaking Bad", kas savācis 130 punktu. 74 200 atslēgvārdu meklējumi, 271 nāve (no tām astoņas - nozīmīgi seriāla tēli) un 62 tiešām bēdīgas ainas - ar to pietika, lai pārliecinoši uzvarētu šajā aptaujā.

Skumjāko seriālu tops. (Foto: Publicitātes)

Otro vietu ar 88 punktiem ieguva seriāls "Stranger Things", trešo ar 80 punktiem - "Orange Is the New Black", kas izrādījās nepārspēts pieraudāto baseinu kategorijā. Sarēķināts, ka šī seriāla skatītāji saraudājuši tik daudz asaru, ka pietiktu 96 baseiniem... Salīdzinājumam - seriāls "Unbelievable" piepildījis 20 baseinus, "The Umbrella Academy" - 16, "Sex Education" un "Stranger Things" - 11, "Breaking Bad" - 10.

"Pieraudāto baseinu" tops. (Foto: Publicitātes)

Citi šobrīd lasa

Produktu saraksts: ko glabāt mājās pieliekamajā, lai tik bieži nav jāiet uz veikalu
Lady Gaga atguvusi nozagtos suņus; publiskots video ar laupīšanas brīdi 2
Latviešu supermodele Ginta Lapiņa paziņo, ka ir mātes cerībās
Pievienot komentāru

Раскрыта стоимость дворцов Пугачевой с Галкиным, Киркорова и Волочковой

Растерявшийся муж не защитил: Николь Кидман ударили по лицу в театре