Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Eksperts pēc lūpām nolasījis prinča Viljama savādu izteikumu sievai Harija un Meganas pēdējā oficiālajā pasākumā

Slavenības
20. oktobrī 14:49 2020. gada 20. oktobrī 14:49
  Jauns.lv
Princis Viljams ar hercogieni Ketrīnu ieņēma vietas Vestminsteras abatijā līdzās Meganai Mārklai un princim Harijam, taču četrotne vispār nepārmija ne vārda pasākumā, kas Saseksas hercogiem bija pēdējais oficiālais pienākums kā karaliskās ģimenes pārstāvjiem.

Vestminsteras abatijā visu skatieni bija pievērsti princim Harijam un Meganai Mārklai, kad viņi ieņēma sev ierādītās vietas, lai klātienē piedalītos savā pēdējā oficiālajā pienākumā kā britu karaliskās ģimenes pārstāvji.

Saseksi pievienojās karalienei Elizabetei II, princim Čārlzam, Kornvolas hercogienei Kamillai un Kembridžas hercogu pārim Nāciju sadraudzības dienai veltītajā dievkalpojumā, kas notika dažas dienas pirms datuma, kad viņi beidza pildīt karaļnama pienākumus.

Sabiedrībai jo īpaši interesēja, kāda šajā dienā būs “fantastiskā četrinieka” savstarpējā komunikācija, jo pēdējo mēnešu laikā bija klīdušas tik daudz dažādas runas par princeses Diānas abu dēlu un viņu sievu nesaskaņām.

Fani ļoti ātri ievēroja, ka abi pāri ne tikai nesarunājas, bet pat nesasveicinās, taču speciālists, kas prot lasīt pēc lūpām, uztvēris kādu frāzi, ko princis Viljams, gaidot ceremonijas sākumu, pasaka savai sievai Ketrīnai.

Ko princis Viljams pačukstēja Ketrīnai, un vai tam bija sakars ar Hariju un Meganu? (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

Jaunajā grāmatā “Battle of Brothers” karaļnama eksperts, vēsturnieks un seriāla “The Crown” konsultants Roberts Leisijs atsauc atmiņā šo dienu, kad raisījusi daudz vilšanos.

Komentējot abu pāru izturēšanos, Leisijs raksta: “Nevar teikt, ka abi karaliskie brāļi būtu pielikuši lielas personiskas pūles, lai “salabtu”, ja reiz bija nosēdināti tik tuvu viens otram.”

Grāmatas autors arīdzan atklāj, kāds bija “garākais sakarīgais teikums, ko televīziju vērojošie pēc lūpām lasošie eksperti varējuši atšifrēt”, taču atzīmē, ka tam nebija nekāda sakara ar Hariju.

Dievkalpojums notika pavisam īsi pirms koronavīrusa globālās pandēmijas un vispārējās karantīnas ieviešanas, un hercogs izteicis komentārus par izmaiņām protokolā.

Vēršoties pie Ketrīnas, viņš teicis: “Visa šī sasveicināšanās ar rokasspiedieniem ir tik dīvaina. Mums pēc tam vajadzēs uzklāt daudz roku gela.”

Meganas un Harija pēdējais oficiālais pienākums raisīja vilšanos vēl pirms tas īsti bija sācies. Spriedze bija jūtama jau no paša sākuma. Sarunas bija ārkārtīgi formālas, bet ar brāli un viņa sievu izpalika pat pieklājīga apsveicināšanās. Attieksme bija tik salta!

Saseksi nebija iekļauti oficiālajā ienākšanas procesijā abatijā. Lai gan teorētiski viņi aizvien bija karaļnama pārstāvji, viņiem bija pašiem jāatrod savas vietas kopā ar pārējiem viesiem un jāgaida vecāko karaļnama pārstāvju ierašanās.

Runā, ka Saseksi jutušies par to ļoti sarūgtināti.

Citi šobrīd lasa

Astronoms Ilgmārs Eglītis par to, vai citplanētieši mūs vēro: "Roku uz sirds liekot, nevaru apgalvot, ka tur nekā nav"
Amatnieku maskas nedrīkst uzdot par līdzekli pret Covid-19 4
VIDEO: jaunā vīra pārsteigums kāzu svinību laikā izvēršas par pilnīgu katastrofu 1
Pievienot komentāru

Без макияжа и в халате: Алла Пугачева показала себя сразу после банных процедур

Галкин рассказал 7-летнему сыну про советский дефицит