Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Par pirmo sievu, vecāko dēlu un mēģinājumu nomirt - Artūrs Skrastiņš atklāj to, ko intervijās nemūžam nestāstītu

Slavenības
2020. gada 12. oktobrī 04:27 2020. gada 12. oktobrī 04:27
  Inta Mengiša | Žurnāls "Kas Jauns"
Septembra beigās Dailes teātrī atzīmēja teātra kritiķes Līvijas Dūmiņas sarakstītās grāmatas par Dailes teātra mūsdienu spožāko aktieri Artūru Skrastiņu atvēršanu.

Ja septembrī līdz ar jauniestudējuma "Ārsts" pirmizrādes svinībām aktieris Artūrs Skrastiņš jau nebūtu sumināts 46. dzimšanas dienā, varētu nodomāt, ka skatuves māksliniekam pienākusi pavisam apaļa jubileja, jo viesības, kas tika saorganizētas uz Dailes teātra lielās skatuves grāmatas "Artūra Skrastiņa Spogulija" atklāšanā, bija kā īstas dzīres – ar klātiem galdiem, radu, draugu un kolēģu kuplā lokā.

Svinību namatēvs Artūrs Skrastiņš, šoreiz galvenajā lomā atveidodams pats sevi, rūpējās par viesmīlību, omulību un viesu izklaidēšanu, asistentos aicinot savu bērnības draugu, "Prāta vētras" bundzinieku Kasparu Rogu. Publiku ar uzstāšanos priecēja Raimonds Pauls, Aija Andrejeva, koris "Kamēr…" diriģenta Māra Sirmā vadībā, "Prāta vētra", kas cita starpā pavēstīja par jauna albuma tapšanu un nākamvasar plānotu koncertturneju.

Tik sirsnīgi smaidot un smejot visa vakara garumā, Artūrs Skrastiņš sen nebija manīts. Droši vien tāpēc, ka otrpus skatuvei, esot privātajā telpā, viņš cenšas vairīties no lielas uzmanības un apkārtējo ievērības. Arī grāmatas atvēršanas svinībās brīnišķīgais aktieris atzina – šajā grāmatā bijis par simt procentiem atklāts un patiess un autorei vairāku gadu garumā, kamēr tapa 366 lappušu apjomīgā "Artūra Skrastiņa Spogulija", pastāstījis un nodevis publiskošanai daudz tādu faktu, ko “intervijās nemūžam nestāstītu”.

0 /5

Citi šobrīd lasa

Stipra doma un liela mīlestība. Ciemos pie Olgas Melderes - dziednieces, kura izglāba Jāni Jarānu no grādīgā
Bijušais ASV prezidenta amata kandidāts Bērnijs Sanderss smej par negaidīto slavu un izdomājis, kā to likt lietā 1
"Ļoti slikts apgaismojums policijas furgonā" - demonstrācijās izgāja arī Navaļnija sieva un māte

Максим Галкин показал секретный туннель под своим замком

"Я превратилась в телочку": Агата Муцениеце показала, как переоделась на снегу