Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Raimonds Pauls pastāsta, kā atmetis dzeršanu 4

Slavenības
2020. gada 30. septembrī 05:55 2020. gada 30. septembrī 05:55
  Jauns.lv
Armanda Tripāna viesis kanāla "360TV" raidījumā “Rezervēts” šovakar – Maestro Raimonds Pauls. Viņš pats gan nezina – kad un kurš viņu sācis saukt par Maestro. Taču viņam ir atbilde uz jautājumu, kā atmest alkohola lietošanu. Tāpat Pauls atklās ilgas laulības noslēpumu, kura pamatā - māka reizēm paklusēt.

Jau teju 60 gadus katru rītu viņam sieva prasa – vai kafiju dzersi? Viņš ir iemācījies nevis atbildēt, bet paklusēt. Mazmeita esot piekodinājusi, lai opis nerāda cilvēkiem savu telefonu. Savukārt viņš nesaprot – kā var pazaudēt teju visu dzīvi tajā.

Tikai reiz dzīvē viņam ir bijis uztraukums - kad spēlējis kāda cita latvieša dižgara priekšā. Spēlējis viņš dzīvē ir visu – tikai ne kārtis. Dzēris arī. Bet tikai raksturs viņu padarīja par to, kas viņš ir Latvijas tautai.

Šlāgeru meistars – varat saukt viņu arī tā. Viņš neapvainojas. Arī uz tiem, kas viņu izmantojuši politikā un skauduši. Viņam ir Padomju ordeņi un mūsu trīs zvaigžņu – abi bezpersoniski un izdāļāti teju visiem. Un sāp viņam par Dziesmu svētkiem, jo nauda stāv pāri tautai. Taksists reiz jau viņu veda uz krematoriju, jo kavējis. Tad, kad tas notiks, viņš negrib, lai pilsētās apstājas kustība. Nē – dziediet un jokojiet tāpat kā viņš, jo latviešiem pietrūkstot humora.

Dižgars. Gluži vienkārši – otra tāda Latvijai nav bijis. Saruna, kas noteikti jāredz! Maestro Raimonds Pauls raidījumā “Rezervēts” – “savējo trešdienā”, 30. septembrī plkst. 22:00, kanālā "360TV".

Citi šobrīd lasa

"Harijs skumst, viņa sirds ir salauzta": par princi izteicies draugs 3
Ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 7.februārim 23
Ierobežojumu mīkstināšana turpmāk tiks pārskatīta pēc "luksofora principa" 9
Skatīt visus komentārus

«Пугачёва сказала, что это будет позор»: адвокат о суде Орбакайте за сына

Беременная Эмили Ратажковски снялась в «голом» бикини