Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
FOTO: aizvadīta personālizstādes "Gaisma tuneļa galā jeb atmiņas par pandēmijas laika blokādi" darbu izsole
Mārtiņš Ziders

FOTO: aizvadīta personālizstādes "Gaisma tuneļa galā jeb atmiņas par pandēmijas laika blokādi" darbu izsole

Izklaide
15. septembrī 23:46 2020. gada 15. septembrī 23:46
  Jauns.lv
Lai vāktu ziedojumus radošo jomu pārstāvju atbalstam, šodien mūzikas un drāmas telpā "OratoriO" aizvadīta fotogrāfa Laura Vīksnes personālizstādes "Gaisma tuneļa galā jeb atmiņas par pandēmijas laika blokādi" darbu izsole.

Kā informēja pasākuma organizatoru pārstāve Una Rozenbauma, izsolē piedāvāto personālizstādi veido vairāku Latvijā zināmu personību portreti, kas uzņemti akcijas "Dots devējam atdodas" tapšanas laikā ar foto kameru "Hasselblad 500c".

Sporta 2 kvartālā tika izsolītas Elitas Patmalnieces, Dārtas Danēvičas, Jura Kaukuļa, Vladislava Nastavševa, Ozola, Ivo Grīsniņa-Grīsļa, Denisa Paškevica un citu mākslinieku portreti. Pēc Rozenbaumas paustā, portreti uzņemti pandēmijas periodā, atbalsta akcijas tiešraides laikā un tie tiks izsolīti, lai vāktu ziedojumus grūtībās nonākušos radošo jomu pārstāvju atbalstam.

Izsoli vadīja Jānis Skutelis, kam paralēli pasākuma viesus priecēja muzikāli priekšnesumi no Ivo Grīsniņa - Grīšļa, Patrišas un citiem māksliniekiem.

Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti "Dots devējam atdodas" "ziedot.lv" kontā un pēcāk ziedoti, lai atbalstītu tos radošo jomu pārstāvjus, kuri Covid-19 izraisītās krīzes un piespiedu dīkstāves dēļ palikuši bez pietiekamiem iztikas līdzekļiem.

Citi šobrīd lasa

Baisa nežēlība Indijā: vīrs pārgriež sievai vēderu, lai pārliecinātos par gaidāmā bērna dzimumu 2
Krieķis: Rebenoku brutāli sita, salaužot žokli un galvaskausu; notikušais neliecina par laupīšanas uzbrukumu 18
"Viņš bija alkohola reibumā, man visu laiku plijās virsū. Te gultā gulēja un prasīja, lai mēs kopā guļam." Sievietei nezinot, sociālais dienests viņai dzīvoklī sarūpē kaimiņus 2
Pievienot komentāru

Знаки зодиака, которых ждет карьерный успех в конце 2020 года

Принцесса Евгения молчит о беременности, но прикрывает растущий живот сумкой