Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Agnese Ēģiptē. (Foto: no "Instagram")

Agnese Vīksniņa atradusi "pārziemošanas bāzi" un tirgo Rīgas dzīvokli 2

Slavenības
29. jūnijā 14:59 2020. gada 29. jūnijā 14:59
  Jauns.lv
Deju pasniedzēja un jogas praktiķe Agnese Vīksniņa, šķiet, Latvijā atgriezies negrasās. Viņa ir atradusi vietu "pārziemošanas bāzei" un grib notirgot Rīgas dzīvokli.

Kā jau ziņots, Amala Agnese Vīksniņa janvārī devās ceļojumā uz Āfriku. Sapratusi, ka koronavīrusa pandēmijas dēļ mājupceļš apgrūtināts, Agnese nolēma palikt Ēģiptē un joprojām ir tur. Vēl nesen žurnālam "Rīgas Viļņi" jokdaris Andris Freidenfelds jeb Fredis, kuru ilgu laiku saistījušas attiecības ar Agnesi, izteica cerību, ka draudzenei mājupceļš jau tuvu. „Parasti mums ir tā, ka vasarā vai rudenī kaut kur aizbraucam kopā, bet ziemu un agrīno pavasari, kas viņai ļoti nepatīk, Agnese pārlaiž vai nu Indijā, vai Ēģiptē, kā tagad.” Fredis priecājās, ka Agnese šoreiz nav aizbraukusi uz Indiju, jo tad viņam nāktos uztraukties vēl vairāk. „Neziņa kā kara stāvoklī: viņa tur, Dahabā, es – šeit. Bet ceram, ka mājupceļš ir jau tuvu,” teica Fredis.

Taču Vīksniņa nu sociālās saziņas tīklā "Facebook" ievietojusi dzīvokļa pārdošanas sludinājumu, norādot, ka esot atradusi vietu "pārziemošanas bāzei". Un tamdēļ pārdod "dzīvokli Mežciemā ar privātmājas fīlingu - skats uz mežu un uz baznīcu".

Komentāros gan Vīksniņa norādījusi, ka tas ir viņas mātes dzīvoklis. Tāpat viņa piebilst, ka "man Latvijā vēl baigi daudz visādu foršu smagumu, tā kā nekur tālu un ilgi un pavisam neaizlidošu". Un saka - "viss kārtībā, es jau daudz dzīvoju un arī strādāju Latvijā".

Citi šobrīd lasa

57 gadu vecumā mirusi Džona Travoltas sieva aktrise Kellija Prestone
Seriāla "Glee" zvaigznes pazušanas vietā atrasts līķis
Vīrietis "Facebook" tiešraidē izdara pašnāvību un to noskatās vismaz 400 cilvēku
Skatīt visus komentārus

Бывшая лучшая подруга герцогини Меган пообещала свести с ней счеты

Максим Галкин показал, как выглядит SPA-центр в их с Аллой Пугачевой замке