Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ambera Hērda un Īlons Masks. (Foto: Media-Mode / Splash News/ Vida Press)

Flirts Džonijam Depam aiz muguras: atklātībā nonāk Amberas Hērdas un Īlona Maska privātā sarakste 1

Slavenības
28. jūnijā 08:13 2020. gada 28. jūnijā 08:13
  Jauns.lv
Žurnālistu rīcībā nonākusi aktrises Amberas Hērdas un uzņēmēja Īlona Maska privātā sarakste, kas aizsākusies vēl Hērdas laulības laikā.

Kā ziņo ārvalstu prese, Ambera Hērda un Īlons Masks saraksti esot uzsākuši vēl tad, kad aktrise bija precējusies ar Holivudas zvaigzni Džoniju Depu. Sarakstē, kas datēta ar 2016. gadu, Īlons tiešā tekstā atzīstas precētajai Amberai savās simpātijās. „Tu man ļoti patīc,” apliecinājis uzņēmējs.

Hērda uz šiem miljardiera izteiktajiem vārdiem atbildējusi, ka simpātijas ir abpusējas un pat izdomājusi viņam piemīlīgu iesauku, kas saistīta ar viņa kosmosa kuģa „SpaceX” izstrādi. Sava tālruņa adrešu grāmatiņā aktrise Īlonu piereģistrējusi kā Raķešvīru - Rocketman.

Abu flirts esot noticis Džonijam Depam „aiz muguras”. Viņš par sievas jaunajām simpātijām neko neesot zinājis. Sarakstē ar Īlonu Masku aktrise arīdzan pirmo reizi atzīstas, ka vēlas šķirties no vīra. Tobrīd Depam nekas nebija zināms arī par šiem Amberas plāniem. Tādējādi Masks par laulātā pāra šķiršanos uzzinājis, vēl pirms par to tika informēts franšīzes „Karību jūras pirāti” aktieris.

Saraksti atspoguļojošajos ekrānuzņēmumos fiksētas arī citas Amberas Hērdas atzīšanās. Kādā no tām aktrise Īlonam atzinusies, ka vīrs „mēdzot būt neadekvāts un paceļot pret viņu roku”, informē izdevums „The Mirror”. Uzņēmējs nekavējoties izteicis priekšlikumu algot savai mīļotajai „diennakts apsardzi”, lai viņa varētu justies drošībā.

Masks gan noliedz, ka abu romāns sācies laikā, kad Hērda vēl bija precēta sieviete. Viņš uzstāj, ka romantiskās attiecības aizsākušās 2016. gada jūnijā - mēnesi pēc paziņojuma par šķiršanos. Tiesa, publicētajos sarakstes ekrānuzņēmumos redzams tā paša gada 22. maijs. Tā ir tieši viena diena pēc tam, kad Deps sievai dusmu uzplūdā sviedis ar mobilo tālruni un viņu savainojis, – ko pats aktieris dedzīgi noliedz. Šķiršanās prasību tiesā Hērda iesniedza 23. maijā.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Sibīrijā tūriste selfija dēļ nokrīt no 50 metrus augstas klints un iet bojā 4
Seriāla "Glee" zvaigznes pazušanas vietā atrasts līķis
Vīrietis "Facebook" tiešraidē izdara pašnāvību un to noskatās vismaz 400 cilvēku
Pievienot komentāru

Бывшая лучшая подруга герцогини Меган пообещала свести с ней счеты

Максим Галкин показал, как выглядит SPA-центр в их с Аллой Пугачевой замке