foto: Mārtiņš Ziders
Rutulis ballītē atzīmē sava ceturtā remiksu albuma "Opus domi" iznākšanu
Rutulis atklāja, ka šim notikumam gatavojies 6 gadus.
Slavenības
2020. gada 16. jūnijs, 13:44

Rutulis ballītē atzīmē sava ceturtā remiksu albuma "Opus domi" iznākšanu

Jauns.lv

15.jūnija vakarā Rīgā, vīriešu frizētavā "NOBLE Barber" notika Normunda Rutuļa izveidotā "N'Works" jaunā remiksu albuma "Opus domi" prezentācija.

Pasākuma viesu vidū bija arī Andris Ērglis, Normunds Pauniņš, Jānis Stībelis, Sabīne Berezina un Aivo Oskis, Ivo Grīsniņš-Grīslis, Rūta Dūduma-Ķirse, Mārtiņš Ruskis, Toms Kalderauskis, grupa Franco Franco, Linda Rutule un Oskars Petrauskis.

Viesi jautrā atmosfērā baudīja maltītes un dzērienus. Labprāt uzdziedāja līdzās Rutuļa radītajiem remiksiem un pozēja kopīgām fotogrāfijām.

Rutuļa "N'Works" ballītē atzīmē remiksu albuma "Opus domi" iznākšanu

Normunda Rutuļa izveidotā "N'Works" jaunais albums saucas "Opus domi", kas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē "mājas darbi".

gallery icon
66


 Līdz ar "Opus domi" publiskošanas dienu, kas tulkojumā no latīņu valodas nozīmē "mājas darbi", klājā nācis arī Aminatas pavasara hits "Nejauc man prātu" remikss.

Albuma nosaukums sasaucas ar pandēmijas laikā aktuālo strādāšanu pašizolācijas apstākļos, skaidro Rutulis.

Albumā iekļauti 19 laika gaitā no 2014. gada radīti remiksi. Tostarp līdz šim daži nepublicēti darbi.

Albumā dzirdams minētais remikss Aminatai, kā arī "Instrumenti", Jānis Stībelis, "Otra puse", Ivo Grīsniņš-Grīslis, Normunds Rutulis, Oskars Petrauskis, Rūta Dūduma-Ķirse, Mārtiņš Ruskis, "Franco Franco", Mārcis Auziņš, Raimonds Pauls, "My Radiant You", "Bet bet", Andris Ērglis, Toms Kalderauskis, Rodion Gordin un Antra Stafecka, Rassel, Sabīne Berezina un Aivo Oskis.

Albumā iekļauto remiksu aranžētājs, programmētājs, skaņas dizaina veidotājs, miksa režisors, studijas producents un producents ir Normunds Rutulis jeb "N’Works": "Šis man ir liels notikums, kuram gatavojos, izrādās, 6 gadus, jo "bet bet" dziesmu remiksēju jau 2014.gadā. Tomēr lielāko albuma daļu esmu radījis pēdējo 3 gadu laikā. Nekur neesmu atkāpies no sava rokraksta, lai gan tas kļuvis mūsdienīgāks. Turpinu "pārtjūnēt" dziesmas, piešķirot tām citu noskaņu. Process ir ļoti aizraujošs un ar to es, jau kādu laiku, aizvietoju video spēļu spēlēšanu. Arī remiksēšana ir sava veida spēle, kuras rezultātā nedrīkst kļūdīties. Skaista ir skaņas un mūzikas pasaule un ar remiksēšanu es tajā peldu un lidinos arvien tālāk un dziļāk. Mani aizrauj šis process."