Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Andris un Liene Kiviči pirms bērna nākšanas pasaulē piedalās drosmīgā fotosesijā

Slavenības
10. jūnijā 12:20 2020. gada 10. jūnijā 12:20
  Jauns.lv
Jau itin drīz pasaulē jānāk muzikanta Andra Kiviča un viņa sievas Lienes pirmajam kopīgajam mazulim. Un šī brīnišķā notikuma gaidās abi piedalījušies drosmīgā fotosesijā, kur redzami puskaili.

Vienu bildi no fotosesijas Kivičpāris atrādījis arī sociālajos tīklos - Andris apskāvis mīļoto, aizsedzot viņas krūtis, bet Liene laimē smaida.

"Pēc mēneša mums būs jauns sākums," foto, kas pāra "Instagram" kontā savācis jau vairāk nekā tūkstoti "patīk" atzīmju, parakstījuši Andris un Liene.

Savukārt pati savā "Instagram" kontā, kurā arī šis foto nopublicēts, Liene raksta: "Man personīgi tā bija uzdrīkstēšanās, un esmu ļoti priecīga, ka mums ar mīļoto vīru Andri tapušas tik skaistas fotogrāfijas. Ir tā, ka pat trūkst vārdu par skaisto iznākumu..."

Kā zināms, Andris Kivičs un Liene Skulme, kas pērn kļuva par apspriestāko pārīti Latvijas šovbiznesā, gada sākumā svinēja kāzas. Lienei jau ir trīs meitas no iepriekšējām attiecībām, bet Andrim - dēls un divas meitas.

Citi šobrīd lasa

Autobuss, kurā brauca Autotransporta direkcijas pārstāvji, nonāvē velosipēdistu 35
Drāma Aļaskā: mājā ar 10 bērniem ielaužas dusmīgs lācis 2
“Dziediet, kad jums ir labi. Bet visvairāk dziediet, kad jātiek pāri nejēdzībai," Ziedoni citē ģimene, kuras vectēvu atrada dziedam. Sirsnīgā vēstulē pateicas ikvienam, kas palīdzēja 5
Pievienot komentāru

Дружба или нечто большее? Брэдли Купера застали на пляже с экс-женой Бена Аффлека

"Что за бабка!": Поклонники ужаснулись от вида Ксении Собчак в Италии