Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mērija Keita Olsena un Olivjē Sarkozī izšķīrušies, jo viņa gribējusi bērnu 1

Slavenības
22. maijā 06:28 2020. gada 22. maijā 06:28
  Jauns.lv
Pāra draugi apgalvo, ka uzņēmēja un bijusī aktrise Mērija Keita Olsena (33) no vīra franču baņķiera Olivjē Sarkozī (50) izšķīrusies, jo abiem nav bijuši vienoti uzskati bērnu jautājumā. Viņa gribējusi mazuli, bet viņš nē.

Mērija Keita Olsena un Olivjē Sarkozī bija precējušies piecus gadus. Franču baņķierim, kuram ir divi pieauguši bērni, kas nākuši pasaulē viņa iepriekšējā laulībā ar Šarloti Bernāru, nav gribējis vēlreiz kļūt par tēvu un uzņemties rūpes par vēl vienu bērnu.

“Pirms dažiem gadiem domas par bērnu Mērijai Keitai nebija aktuālas, taču tagad tas ir mainījies,” kāds paziņa norādījis slavenību žurnālam “People”.

Mērija Keita centusies šķiršanās prasību tiesā iesniegt jau šā gada aprīlī, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ viņai atteikts izskatīt lietu.

Pēc šī atteikuma Olsena aizpildījusi ārkārtas veidlapu, pēc kuras iesniegšanas viņai ļauts iesniegt šķiršanās prasību tā, lai tiesa to izskatītu. “Neparedzēta gadījuma pieteikumu” viņai bija jāiesniedz, jo laulību šķiršanas Ņujorkā ārkārtējā stāvokļa laikā citādi netiek izskatītas.

Olivjē, kurš ar Olsenu sāka satikties 2012. gadā, sarežģījis dzīvesbiedrei dzīvi. Neinformējot sievu, viņš pārtraucis Ņujorkas apartamentu īres līgumu, tādējādi piespiežot viņu izvākties. Baņķiera advokāti paziņojuši, ka telpas jāatbrīvo līdz 18. maijam, bet Mērija Keita lūgusi vairāk laika – līdz 30. maijam, lai varētu sakravāt visas mantas.

Ar Sarkozī, kas par viņu ir 17 gadus vecāks, seriāla "Pilna māja" zvaigzne Olsena apprecējās 2015. gada novembrī.

Citi šobrīd lasa

“Trako deviņdesmito” kļūdas: tā vietā, lai glābtu VEF un “Banku Baltiju”, ēdām importa konservus 6
VIDEO: tīņi liek nobālēt rūdītiem narkodīleriem 5
Alkoholiķu reitings pēc zodiaka zīmes: kam ir vislielākais risks 6
Pievienot komentāru

Муж звезды «Москва слезам не верит» умер от коронавируса, сама актриса также больна

Вся в кровоподтеках: фото и видео Агаты Муцениеце шокировали поклонников