Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Diez vai klātienē būtu tāds atbalsts," - leģendārās grupas "Duets Sandra" virtuālo koncertu baudījuši divi tūkstoši fanu
Andris Roga, Oksana un Andris Brīnumi - divi vīri no grupas "Duets Sandra" un viņu laipnā palīdze. (Foto: no "Facebook")

"Diez vai klātienē būtu tāds atbalsts," - leģendārās grupas "Duets Sandra" virtuālo koncertu baudījuši divi tūkstoši fanu

Mūzika
21. maijā 06:40 2020. gada 21. maijā 06:40
  Jauns.lv
Kamēr muzikants Andris Kivičs lepojās, ka uz sava jaunā - visjocīgākā un visaskētiskākā - albuma prezentācijas koncertu sapulcējis 200 virtuālus viesus, bez vērienīgas reklāmas kampaņas un plašas ālēšanās soctīklos desmit reizes vairāk klausītāju baudīja "Dueta Sandra" pirmo tiešraides koncertu.

"Liels paldies "Dueta Sandra" pirmā tiešraides koncerta vērotājiem, bet vēl lielāks paldies ziedotājiem, jo šajā laikā mums tas ir ļoti nepieciešams. Mūsu koncertu noskatījās 2000 cilvēku, diez vai klātienē būtu tāds atbalsts," tā sociālās saziņas tīklā "Facebook" ierakstījis grupas līderis Andris Brīnums. Viņa un grupas biedra Andra Rogas koncertu joprojām var lūkot ŠEIT.

Tikmēr savu jauno albumu "Pašizolācijas laika dziesmas", ierakstītu Milzkalnē, halātā un ar telefonu, feisbukā prezentējis arī muzikants Andris Kivičs. "Pirmais mazalbums, kas ierakstīts viedtelefonā," ar savu veikumu lepojas Kivičs, kas jau itin drīz kļūs par četru bērnu tēvu - gaidībās ir viņa ceturtā sieva Liene.

Citi šobrīd lasa

Kāda bija leģendārā dziedniece Zilākalna Marta
"Advents" vai "advente" - skaidrojam, kā ir gramatiski pareizi 9
Kariņš: "Draugi, nav labi" 72
Pievienot komentāru

"Теперь можно вместо Тарзана выступать": Наташа Королева изменила прическу и стала копией мужа

"Захожу в комнату, а там такая картина": Галкин застал Пугачеву и детей за необычным занятием