Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Olga Rajecka dod padomus, kā ārkārtas situācijā ietaupīt 6

Slavenības
28. aprīlī 07:44 2020. gada 28. aprīlī 07:44
  Jauns.lv
Dziedātāja Olga Rajecka sarunu šovā “Starp mums runājot" padalījusies ar padomiem, kā ārkārtas situācijā iespējams ietaupīt.

Pa veikaliem Olga jau tāpat nav skraidījusi, iepirkšanos viņa katru dienu neveic un arī iepriekš nav veikusi. Bet Rajecka saka, ka ir arī citas lietas, uz ko tagad sanākot ietaupīt.

Tāpat dziedātāja atbildējusi uz jautājumu, kādi tad ir trīs galvenie noteikumi, lai ģimenē iztiktu bez strīdiem.

Viss sarunu šovs “Starp mums runājot" skatāms kanālā "STV Pirmā!" otrdienas vakarā. Raidījums pēc neliela pārtraukuma atgriežas ēterā ar jaunām sērijām, kur vadītāji sazvanīsies ar Olgu Rajecku, Gundegu Skudriņu un Nauri Brikmani.

Lai arī pie skatītājiem “Starp mums runājot" nonāks nedaudz citādākā veidolā, raidījuma centrā nemainīgi būs sabiedrībā zināmas personības un aktuālākie notikumi viņu dzīvē. Izklaidējošā noskaņā šova vadītāji – Valdis Melderis, Daina Jāņkalne un Zane Vaļicka iesaistīsies virtuālās sarunās ar Latvijā iemīļotām personībām - mūziķiem, aktieriem, sportistiem. Kā viņi šajā brīdī jūtas? Ar ko nodarbojas, kā sevi uztur formā, kā piepilda savu ikdienu?

Sarunu šovs “Starp mums runājot” “STV Pirmā!” ekrānos skatāms jau desmito sezonu un tik daudziem kļuvis par neatņemamu otrdienas vakaru izklaidi – šo gadu laikā tas mājīgajā studijā uzņēmis simtiem Latvijā populāru un atpazīstamu personību, kuras šova vadītājiem uzticējušas nevienu vien jaunumu – gan par saderināšanos un gaidāmajām kāzām, dalījušies drosmīgās atklāsmes par attiecībām un iepazīšanos ar pretējo dzimumu, gan iedvesmojuši ar vērtīgiem padomiem un saviem profesionālās dzīves sasniegumiem.

Citi šobrīd lasa

Grūti noticēt, bet 30 gadu laikā minimālā alga Latvijā augusi 370 reizes. 1991. gadā tā bija 1,35 eiro 33
Dzīve pandēmijas ēnā: pie vairākiem veikaliem Rīgā veidojas garas rindas 15
Kāzās ar sešām draudzenēm stāvoklī: skandalozais Nigērijas uzņēmējs atkal šokē sabiedrību 4
Skatīt visus komentārus

Без макияжа и в халате: Алла Пугачева показала себя сразу после банных процедур

Галкин рассказал 7-летнему сыну про советский дефицит