Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

FOTO: gaidībās esošā šovu zvaigzne Magone prezentē savu dzejas grāmatu 9

Slavenības
21. februārī 12:44 2020. gada 21. februārī 12:44
  Jauns.lv
Ceturtdien, 20. februārī, kultūras bārā "Sapņi un kokteiļi" savu pirmo grāmatu "Magoņu čuksti" prezentēja dzejniece un šovu zvaigzne Magone.

Magone, kas, lai gan pasē joprojām ir Burka, sevi lūdz dēvēt par Šutovieni, bet ar laiku, iespējams, būs ar uzvārdu Šu, jo tādu dzimtai vēloties viņas vīrs Žanis Šutovs, gaida pasaulē nākam savu ceturto bērnu.

Un gaidību laika pēdējās nedēļās Magone sarīkoja burziņu, nosvinot savas dzejas grāmatas "Magoņu čuksti" prezentāciju. Grāmatu viņa sarakstījusi ar pseidonīmu Magone Liedeskalns. Tas darīts tāpēc, ka Magone ir pārliecināta -  bijušais uzvārds Burka jau kļuvis par sava veida palamu sabiedrībā un “tas noteikti būtu pēdējais, ko viņa liktu uz saviem darbiem”, tāpēc topošo grāmatu rotās īpaši izvēlēts un rūpīgi pamatots vārds.

“Magone Liedeskalns – es likšu tādu pseidonīmu. Magone paliek kā tāds simbols, kā mans īstais vārds, ar tādu jau simbola nozīmi,” savu izvēli pērn novembrī realitātes šovā “Slavenība. Bez filtra” skaidroja dzejniece, piebilstot, ka viņai būtisks ir fakts, lai arī citās valodās šis vārds ir labskanīgs.

“Liedeskalns ir vietas nosaukums Jaungulbenē, kas ir vēsturiska, sena vieta Liedes upes krastos. Kulta vieta, es pat teiktu. Tā ir mana dzimtā puse. Ja man nebija lemts tur palikt, un liktenis aizveda prom, tad šis būs tāds mazais pateicības punktiņš, ko es atstāšu savas dzimtas vēsturē,” tā Magone.

Citi šobrīd lasa

Tava labā enerģija iedvesmos arī citus - horoskops visām zodiaka zīmēm no 30.03. līdz 5.04.
Dzīve Eiropā ir iepauzēta, bet ne Zviedrijā. Latviete Stokholmā raizējas par cilvēku attieksmi un rīcību 1
VIDEO: basketbola jokdari parodē Porziņģa un Dončiča duetu
Tēmas: Magone Burka
Skatīt visus komentārus

Максим Галкин порадовал поклонников новым фото с Аллой Пугачевой и детьми

16-летняя дочь Крутого в микрошортах устроила танцевальный беспредел на карантине