Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Prinča Čārlza garderobē jau daudzu gadu desmitu garumā dominē tikai divi klasiski mēteļi: tvīda un kamieļvilnas. (Foto: Vida Press, Reuters/Scanpix)

 

Princis Čārlzs jau kopš astoņdesmitajiem gadiem valkā tikai šos divus mēteļus 3

Slavenības
2020. gada 22. februārī 09:50 2020. gada 22. februārī 09:50
  Jauns.lv
Mums visiem ir savi iemīļotie apģērbi, kurus nēsājam biežāk nekā citus. Arī Velsas princim Čārlzam tā ir. Vai tā būtu lietaina britu ziemas diena vai dzestrs rudens vakars, princis Čārlzs teju četrdesmit gadus redzēts tikai divos dažādos mēteļos.

Aplūkojot detalizētāk prinča Čārlza ģērbšanās stilu, redzams, ka Viņas Majestātes karalienes Elizabetes II vecākā dēla ziemas un rudens garderobē dominē tikai divi mēteļi.

Viena no pirmajām reizēm, kad Čārlzs sabiedrībā redzēts šajā tvīda mētelī, datējama ar 1988. gada 3. janvāri. Princis kopā ar sievu princesi Diānu un jaunāko dēlu princi Hariju ieradās uz fotosesiju karalienes īpašumā Sandringemā. (Foto: Mirrorpix / Vida Press)

Viņš tajos redzēts izejam sabiedrībā regulāri, turklāt jau kopš astoņdesmitajiem gadiem.

1999. gada marts. Vizītes laikā Velsā, sarunājoties ar vietējo fermeri. Tvīda mētelim princis pieskaņojis spieķi, bet apkakles atloka pogcaurumā ielicis koši dzeltenu narcisi. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Viens no tiem ir smilšu krāsas kamieļvilnas mētelis, bet otrs tvīda mētelis ar divrindu pogājumu, ko darinājis zīmols “Anderson & Sheppard”.

2000. gada decembris. Pirmo reizi prinča Čārlza garderobē parādās smilšu krāsas kamieļvilnas mētelis. To viņš izvelējies, apmeklējot gadskārtējo Ziemassvētku dievkalpojumu, kopā ar mammu karalieni Elizabeti II un vecmāmiņu Karalieni Māti. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Prinča Čārlza ziemas un rudens garderobe atgādina mums vienu – klasika no modes nekad neiziet.

2015. gada martā, kopā ar sievu Kamillu, vērojot zirgu skriešanās sacīkstes Askotā. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Vai patiesi princim gandrīz četrdesmit gadus kalpo tikai divi mēteļi, vai viņš tik ļoti iemīļojis šos modeļus, ka ikreiz jaunu pasūta identisku vecajam, - tas jājautā princim pašam.

2019. gada decembris un tradicionālais Ziemassvētku dievkalpojums. (Foto: CAMERA PRESS/Alan Davidson / Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Kas notiek aiz Putina pils mūriem Gelendžikā? 2
Zviedrijas un Baltkrievijas olimpiskajam varonim Tomijam Salo piespriests cietumsods
Daži mediķi pirms otrās vakcīnas saslimuši ar Covid-19 19
Skatīt visus komentārus

Мелания Трамп нарушила очередную традицию

Бывшая домработница Киркорова наконец призналась, почему на самом деле он ее уволил