Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Lauris Reiniks ar jaunu klipu un dziesmu sveic Valentīndienā lietuviešus un igauņus

Mūzika
2020. gada 14. februārī 15:55 2020. gada 14. februārī 15:55
  Jauns.lv
Valentīndienas noskaņās mūziķis un aktieris Lauris Reiniks šodien dāvājis mūsu kaimiņvalstu Igaunijas un Lietuvas iedzīvotājiem jaunu romantisku dziesmu un videoklipu.

Igaunijā dziesma nāk klajā ar nosaukumu “Üle Linnutee” , bet Lietuvā - “Be tavęs nėra manęs”.

Lai gan kaimiņu zemēs jaunais darbs pirmizrādi TV kanālos piedzīvo tikai šodien, Latvijā šī dziesma jau sen ir zināma ar nosaukumu “Es tev apmulsis”.

Dziesmas jaunajā video versijā galveno meitenes lomu atveido šarmantā Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane, kas kopā ar Lauri izstāsta šo stāstu naksnīgajā Rīgā. Klipa režisore ir Aija Strazdiņa, operators Ivo Skanstiņš, bet scenārija autors un producents - Reiniks pats.

2020. gads Laurim ir īpašs ar to, ka šogad aprit tieši 10 gadi, kopš mūziķis sāka savu darbību kaimiņvalstīs. 2010. gadā kā joku un eksperimentu viņš iedziedāja igauniski un lietuviski savu superhitu “Es skrienu”, un tas izvērtās par negaidītu pavērsienu viņa karjerā. Dziesma lielā ātrumā kļuva populāra kaimiņvalstīs, klausītāji gaidīja jaunas dziesmas, ko Reiniks ar prieku gadu gaitā arī dāvāja.

Saistītās ziņas

Reiniku ģimenē gaidāms pieaugums
Lauris Reiniks nonāk cietumā: "Sajūtas bija kā šausmu filmā" 2
Laura Reinika kvēlākais fans par viņu sarakstījis grāmatu 48

“Pat neticas, ka jau pagājuši 10 gadi, kopš sāku darboties Lietuvā un Igaunijā. Man prieks, ka esmu iepazīstinājis kaimiņvalstu iedzīvotājus ar daudzām savām labākajām latviešu dziesmām. Un viņi tās ir sapratuši un novērtējuši. Esmu apbraukājis ar koncertiem Baltiju krustu šķērsu, un tā ir lieliska sajūta, kad cilvēki dzied tavas dziesmas līdzi citās valodās, kad klausītāji un fani Baltijas valstīs sadraudzējas savā starpā. Esmu pārliecinājies, ka laba melodija aizkustina jebkuru, neatkarīgi no tautības vai valodas. Dziesma “Es tev apmulsis” bija tā, ko lietuvieši un īpaši igauņi jau ilgi mani lūdza uztaisīt viņu valodās. Tad nu tagad to esam “uzfrišinājuši”, un tā ir kā mana pateicība visiem klausītājiem Lietuvā un Igaunijā par mīlestību un atbalstu visus šos gadus. Lai tas ir arī kā Valentīndienas sveiciens visiem Latvijas igauņiem un lietuviešiem”, tā Lauris.

Citi šobrīd lasa

"Rimi" atklāj, ko domā par "Lidl" ienākšanu Latvijā 4
Vairāku kļūmju rezultāts: sešus gadus vecai meitenītei ASV piedzīvojumu parka apmeklējums beidzas letāli
Viss jaunais būs ienesīgs - horoskops visām zodiaka zīmēm no 27.09. līdz 3.10.
Pievienot komentāru

Еще не пришедшая в форму после родов Меган Маркл повторила образ герцогини Кэтрин

На могиле Олега Табакова наконец поставили памятник: как он выглядит