Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Par precētu sievu kļuvusi stiliste un blogere Indra Salceviča
Kaspars un Indra. (Foto: no "Instagram")

Par precētu sievu kļuvusi stiliste un blogere Indra Salceviča 2

Slavenības
2. janvārī 12:12 2020. gada 2. janvārī 12:12
  Jauns.lv
Par precētu sievu kļuvusi stiliste, blogere un "body positive" kustības vēstniece Indra Salceviča - viņa teikusi jāvārdu savam iecerētajam Kasparam Bērziņam.

Kaspars sociālās saziņas tīklā "Instagram" ievietojis foto no abu kāzu dienas, to parakstot: "Notika tā!". Kāzu datums gan nav atklāts.

Tāpat ar fotogrāfijām "Instagram" padalījusies Salceviča.

Par to, ka attiecībās ar baristu jeb kafijas pagatavošanas speciālistu Kasparu viņa beidzos jūtas patiešām iemīlējusies, Salceviča pērn stāstīja intervijā žurnālam "OK!".

Indra, kas ar savu blogu kļuvusi par iedvesmas avotu daudzām sievietēm, kuru auguma parametri neatbilst sabiedrībā pieņemtajiem standartiem, ar Kasparu iepazinās populārajā vietnē "Tinder".

„Domāju, viņš noteikti ir vīrietis, ar kuru novecošu. Tik totāli esam uz viena viļņa. Tas nav rozā briļļu periods, esam pieauguši cilvēki ar skaidru redzējumu. Ne brīdi neesmu mēģinājusi izlikties par to, kas neesmu. Iepriekšējās attiecībās mēģināju pieskaņoties, tagad viss notiek organiski, no pusvārda," atklāja Indra.

Viņa ir arī sajūsmā par to, ka Kasparam lieliski izdodas rast kopēju valodu ar viņas dēliem. „Kaspars rūpējas par bērniem, ceļas septiņos, ved viņus uz skolu, ļauj man pagulēt. Viņš ir citādāks nekā bioloģiskais tēvs. Runā vairākās valodās, daudz zina, bērniem ar viņu ir interesanti,” saka Salceviča un bilst: „Man šķiet, ka bērni jūt – ja vīrietis mīl sievieti, tad mīl arī viņas bērnus. Tam es tiešām ticu. Citādi attiecību nebūs."

Citi šobrīd lasa

"Visai skarbi gāja," - Dženifere Rumpāne par pārdzīvoto Itālijas cietumā
Internetā izplata foto ar Kariņu veikalā bez sejas maskas. Premjers skaidro - tas bija jūlijā 13
Pirmdien Latvijā 612 jauni Covid-19 gadījumi; četri miruši 3
Skatīt visus komentārus

Ефремов написал покаянное письмо жене погибшего по его вине водителя

Мадонна собрала вместе шестерых детей и молодого бойфренда