Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Olga Rajecka kopā ar Ievu Pļavnieci sarīko jestru uzdzīvi Spānijā 3

Slavenības
2019. gada 8. novembrī 11:06 2019. gada 8. novembrī 11:06
  Jauns.lv
Jau šo sestdien pie skatītājiem nonāks jaunākā "360TV" un "YouTube" kanāla “Brīvdiens TV” veidotā šova “Četri uz koferiem” sērija, kas ļaus sekot četru slavenību raibajiem piedzīvojumiem saulainajā Spānijā. Tajā gida lomā šoreiz iejutīsies spilgtā pašmāju estrādes dīva Olga Rajceka, kas darīs visu, lai ceļabiedriem - Kašeram, Samantai Tīnai un šova “Gribi kļūt slavens?” uzvarētājam Gatim Kondrātam - sarūpētu patiešām neaizmirstamu izklaidi.

Olga ir pārliecināta, ka jauniepazītās valstis vislabāk spēj atklāt tieši vietējie, tāpēc tā vietā, lai pati plānotu dienas programmu, šo pienākumu uzticēs aktrisei Ievai Pļavniecei, kas jau kādu laiku apmetusies uz dzīvi Spānijā. Tiesa, par šo lēmumu pārējie ceļabiedri rauks degunus, sakot, ka tādā veidā dziedātāja esot savus pienākumus “uzkrāvusi” citiem.

Lepni apartamenti ar skatu uz jūru, mielošanās ar gliemežiem, pikniks jūras krastā – šie būs tikai daļa no šikajiem piedzīvojumiem, kuros ceļabiedrus vedīs Olga un Ieva. Taču, redzot ar kādu vērienu kopējo ceļojuma budžetu metusies tērēt Olga, Kašers un Samanta kļūs pavisam bažīgi, uztraucoties, vai naudas pietiks arī pārējo kolēģu ieplānotajām izklaidēm? Punktu visam pieliks karstasinīga ballīte vakara noslēgumā kādā Spāņu restorāna, kur kā uzkoda tiks pasniegts “desu koks”, bet maltīte noskalota ar spāņu dziru, kas tiek baudīta no tradicionālā dzērienu trauka “ar loceklīti”.

“Piķis sāk palikt problēma,” redzot dziedātājas tēriņus, dziļdomīgi sacīs Kašers. Kā kolēģi vērtēs Olgas vērienīgo uzdzīvi? Un vai tā ietekmēs Kašera iecerētos plānus? Skaties jau šo sestdien šovā “Četri uz koferiem”!

Citi šobrīd lasa

Mazajam Artjomam dzimumzīmes sedz 80% ādas. Ārsti piedāvā atteikties no bērna, tomēr māmiņa cer ar šo stāstu iedvesmot citus
VIDEO: Dobelē cilvēku simti izdejo virālo "Jerusalema" un izaicina citas Latvijas pilsētas 8
Vanesas Braientas māte ar asarām acīs stāsta, ka meita viņu izmetusi no mājas; arī pašai Vanesai ir ko teikt
Skatīt visus komentārus

"Спиногрызы атакуют!": Пугачева запечатлела Галкина с детьми во время завтрака перед школой

Эксперт объяснила, прибегали ли к пластике герцогини Меган и Кэтрин