Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Meganas Mārklas bijusī skolotāja atklājusi detaļas par viņas raksturu 1

Slavenības
2019. gada 8. novembrī 06:11 2019. gada 8. novembrī 06:11
  Jauns.lv
Jaunākajā dokumentālajā filmā par Saseksas hercogieni, bijusī skolotāja atklājusi, ka jaunībā Megana Mārkla bijusi līdere, kas “vienmēr iestājusies par vājākajiem”.

38 gadus vecā Megana skolas laikā vienmēr aizstāvējusi to, kam ticējusi. “Viņa bija līderis savu draugu lokā,” sacījusi skolotāja, kura mācījusi Meganu līdz 13 gadu vecumam.

Saseksas hercogiene Megana Mārkla jau skolas laikā iestājusies par saviem uzskatiem. (Foto: Doug Peters/EMPICS Entertainment/SCANPIX)

Meganai bijusi svarīga skola, mācīšanās process un viņas balss. “Viņa ir neticami gudra, mērķtiecīga dāma, kas visu savu dzīvi vēlējusies radīt pārmaiņas.”

Komentāri par Meganas apņēmību izskanējuši pirms viņas gaidāmā sešu nedēļu atvaļinājuma no oficiālajiem pienākumiem, kad paredzēts veltīts laiku ģimenei - princim Harijam un abu sešus mēnešus vecajam dēlam Arčijam.

 Jau ziņots, ka karaliskais pāris plāno lielāko daļu laika pavadīt Amerikā. Jau vēstīts, ka Saseksas hercogi apsver iespēju izveidot otru mītnes vietu Amerikā un gaidāmo braucienu uz Kaliforniju plāno izmantot kā testu šādam gājienam.

Princis Harijs un Megana Mārkla nākošajā gadā varētu daudz laika pavadīt hercogienes dzimtenē. Hercogi plāno svinēt Pateicības dienu kopā ar Meganas māti Doriju Reglandu.
Šajā laikā pārim paredzētas sešu nedēļu ilgas brīvdienas no karaliskajiem pienākumiem. 

Megana un Harijs iepriekš  izteikuši vēlmi pamest Lielbritāniju. 
Kāds nezināms avots izdevumam "The Sun" norādījis, ka karaliskais personāls, kas strādā pie karalienes Elizabetes II un prinča Čārlza ir nobažījušies, ka šāds gājiens varētu "likt pamatus abu aiziešanai no ģimenes".

Saseksa hercogi pagājušā nedēļā intervijās atklāja, ka nevar sadzīvot ar milzīgo preses uzmanību. Megana atzina, ka jūtas ļoti ievainojama.

Arī Harijs izteicies, ka izjūt milzu spiedienu cenšoties aizsargāt savu ģimeni no nevēlamās preses uzmanības. Karaliskajai ģimenei pietuvināta persona BBC sacījusi, ka princis Viljams ir noraizējies par brāli.

Saistītās ziņas

VIDEO: Megana Mārkla svinīgā pasākumā uz skatuves piedzīvo neveiklu misēkli
Ar ļoti īpašu mazā Ārčija foto Megana Mārkla godina princeses Diānas piemiņu 2
Īsi pirms tikšanās ar princi Megana Mārkla bija noskatījusi citu puisi, bet tikusi atraidīta 4

Citi šobrīd lasa

Pirms 47 gadiem ASV pazaudētu gredzenu atrod apraktu Somijas parkā 4
Kas ir Latvijas pilsoņi – Vasiļevskis un Liepiņa, kuri Putinam lūdz palīdzību Misānes lietā 246
Pašnāvību izdarījusi populārā britu televīzijas šovu vadītāja Kerolaina Fleka 1
Pievienot komentāru

Герцогиня Кэтрин показала любимый портрет принцессы Шарлотты

Бывшая возлюбленная принца Гарри покончила с собой из-за компрометирующего видео