Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mākslinieku pāris savā studijā Lahti rada rotas, izmantojot dārgmetālus un dārgakmeņus, savos darbos atainojot Somijas dabas skaistumu. (Foto: Mārtiņš Ziders)

FOTO: sabiedrībā zināmi ļaudis novērtē Somijas laikmetīgo rotu mākslinieku dueta darbu izstādi 1

Slavenības
2019. gada 25. oktobrī 17:05 2019. gada 25. oktobrī 17:05
  Jauns.lv
Ceturtdien, 24. oktobrī, mākslas galerijā "Putti" notika izstādes "Mīlestība un kompetence" atklāšana, ko apmeklēja arī sabiedrībā zināmi ļaudis.

Dubultizstādē "Mīlestība un kompetence" var lūkot Somijas laikmetīgo rotu mākslinieku Čao Sjenas Ku un Ēro Hintsanena darbus. "Chao & Eero" ir stāsts par mīlestību, divu cilvēku mīlestību vienam pret otru un abiem kopā pret rotu mākslu.

Mākslinieku pāris savā studijā Lahti rada rotas, izmantojot dārgmetālus un dārgakmeņus, savos darbos atainojot Somijas dabas skaistumu.

Abi mākslinieki savos darbos reflektē cilvēka un dabas tuvumu un to mijiedarbību. Atšķiras tikai abu mākslinieku skatu punkti un dažādās interpretācijas. Čao darbi ir delikāti un sievišķīgi, māksliniece tver ziedu valodu, rotās attēlojot augu dzīvīgumu un plaukstošo ziedu enerģiju. Gluži pretēji ir Ēro darbi, tie ir eleganti raupji, drosmīgi un ar spēcīgu Somijas dabas dimensiju.

Citi šobrīd lasa

Zināms, ar ko tad sākās hercogieņu Meganas un Ketrīnas ķildas un nesaskaņas 2
Džūlija Robertsa kāzu 18. gadadienā padalās ar retu fotogrāfiju kopā ar vīru 1
Svešs motocikls uz vīra vārda, vai var rasties nepatikšanas?
Pievienot komentāru

Джонни Депп в суде рассказал, что давал марихуану своей 13-летней дочери

СМИ: Дмитрий Нагиев восемь лет скрывал от жены тайную дочь