Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Maikls un Kemerons Duglasi. (Foto: MPIFS/Capital Pictures)

Maikls Duglass Holivudas ballītēs licis savam mazajam dēlam viesiem iznēsāt narkotikas

Slavenības
2019. gada 24. oktobrī 16:40 2019. gada 24. oktobrī 16:40
  Jauns.lv
Holivudas zvaigzne Maikls Duglass savam dēlam Kemeronam, kad tas vēl bijis pavisam mazs puika, licis slavenību ballītēs viesiem nest marihuānu.

Kemerons Duglass savā biogrāfijā "Long Way Home" atminas, ka bijis pavisam mazs bērns, kad notikuši šādi gadījumi - tētis licis viņam viesiem dāļāt marihuānas cigaretes.

"Es atceros, ka nēsāju smēķus šurpu-turpu. Tēvs man teica: "Hei, aiznes to savam onkulim!" Un es to darīju, tikai krietni vēlāk saprotot, kas tas īsti bija," savā atmiņu grāmatā raksta Duglass, kam tagad ir jau 40 gadu un kurš arī ir aktieris. Biogrāfijā viņš stāsta arī par savām atkarībām - bijis aizrāvies ar heroīnu un kokaīnu, kā arī pats tirgojis metamfetamīnu. Septiņus gadus viņš arī nosēdējis cietumā. Marihuānu Kemerons sācis smēķēt 13 gadu vecumā, vēlāk aizrāvies ar jau nopietnākām narkotikām. Uzzinājis par dēla problēmām, tēvs lika atvasei ārstēties, kad tas nekādus rezultātus nenesa - beidza viņam dot naudu. Un Kemerons stājās uz noziedzīgās takas.

Kopš 2016. gada gan viņš jau ir uz brīvām kājām un nu par savu dzīvi stāsta biogrāfiskā grāmatā, kur atklāj, cik grūti bijis aug slavenā tēta un leģendārā vectēva Kērka Duglasa ēnā. Un pārbaudījums bijis arī Holivudas dzīvesveids - jau septiņu gadu vecumā zēns uzzinājis, ka tēvs lieto narkotikas un krāpj māti, bet pēcāk dabūjis noskatīties, cik gan izlaidīgu dzīvi piekopj šovbiznesa varenie.

Kemerons ir 75 gadus vecā Maikla Duglasa, divu "Oskara" balvu ieguvēja, un Diandras Lukeres vecākais dēls. Maikls un Diandra bija precējušies no 1977. līdz 1995. gadam. Bet kopš 2000. gada Duglass dzīvo laulībā ar Holivudas zvaigzni Ketrīnu Zetu-Džonsu.

Citi šobrīd lasa

FOTO: glaunas mājas, miljonu vērti īpašumi un idilliskas miera ostas - tā dzīvo pašmāju zvaigznes 12
FOTO: Kima Kardašjana - vai tiešām topošā ASV pirmā lēdijā? 8
Bekhema dēls paziņo par saderināšanos ar mīļoto. Ieplānotas DIVAS kāzas
Pievienot komentāru

Беременная звезда Instagram Марина Балмашева вышла замуж за пасынка

"Корчевников, прекрати говорить с ней как с девственницей": зрители остались недовольны выпуском "Судьбы человека" с Волочковой