Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes

Ar smiekliem un amizantiem notikumiem atgriežas komēdijseriāls “Radiņi” 4

TV
2019. gada 9. oktobrī 07:12 2019. gada 9. oktobrī 07:12
  Jauns.lv
Jau šo piektdien, 11. oktobrī, kanālā TV3 ar otro sezonu atgriežas skatītāju iemīļotais komēdijseriāls “Radiņi”, kas jaunajā sezonā smīdinās ar jautro varoņu amizantajiem piedzīvojumiem – bizness, strīdi, pārpratumi, izlīgumi un patiesa mīlestība. Šosezon aktieru pulkam pievienojas arī aktrise Māra Mennika – viesnīcas īpašnieces Brigitas lomā.

Otrajā sezonā netrūks ne komisku situāciju, ne pārpratumu. Mīlošo vecvecāku starpā cīņa būs ne vien par mazmeitiņas Kates uzmanību, bet arī par kopīgi uzsākto biznesu - Jūrmalā jautrā četrotne atvērs savu viesnīcu, kas raisīs vēl vairāk viedokļu nesaskaņu, domstarpību un, protams, arī sirsnīgu izlīgumu.

Jūrmalā dienas ritēs raibi un liks varoņiem piedzīvot pavisam jaunas emocijas - Rasma ļausies kāda igauņu mafijas pārstāvja jūtu uzplaiksnījumam, savukārt Gunta sirdij pukstēt straujāk liks kāda pavedinoša dāma, Veneranda nokļūs bohēmiskā piedzīvojumā, kļūstot par mākslinieka mūzu, taču arī Ivars nestāvēs uz vietas – viņu sagaida vecpuiša cienīgi piedzīvojumi!

Jūrmalā ieradīsies arī ciema vīrs Jančuks (Aldis Siliņš), būdams savā "košākajā elementā". Ivara uzdevumā Jančuks pamanīsies “iefiltrēties” ienaidnieku nometnē pie konkurējošās viesnīcas īpašnieces Brigitas – nīgrās, dzīvē vīlušās vecmeitas, taču no strīdiem līdz mīlai vien daži soļi…Vai Jančuks tiks pie lielās mīlestības?

Saistītās ziņas

Māra Mennika par meitu, kura filmējas TV seriālā "Radiņi": "Nejaucos viņas darbā kā aktrise, esmu mamma"
Vai Siliņam viegli tēlot dzērāju? Ielūkojamies seriāla “Radiņi” aizkulisēs 17
Drīzumā TV ekrānos būs vērojams jauns pašmāju komēdijseriāls “Radiņi” 2

Sezonas garumā skatītājus sagaida arī viesaktieru piedalīšanās - seriālā pavīdēs Lauris Subatnieks, Inita Sondore, Kārlis Anitens, Mārtiņš Počs, Niklāvs Kurpnieks, Madars Zvagulis, Pauls Iklāvs.

Citi šobrīd lasa

Ciemos pie Annas Heinrihsones. Māksliniece: "Rīgas centrs man ir ļoti svarīgs"
Ikvienam dārzā jāuzmanās no kādas skaistas puķes
"Šis ceļojums ir garš, nepilnīgs. Es vienmēr izvēlējos piecelties un turpināt iesākto." Sieviete pārsteidz un iedvesmo ar savām vizuālajām pārmaiņām
Skatīt visus komentārus

Вывезли из страны: СМИ выяснили, где проходит лечение Заротнюк

Выяснилось, как Меган играла на слабостях принца Гарри