Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mārtiņš Ziders

FOTO: erotisko dižpārdokļu autore Karīna Račko nosvin kārtējā romāna iznākšanu

Slavenības
2019. gada 8. oktobrī 09:15 2019. gada 8. oktobrī 09:15
  Jauns.lv
Pirmdien, 7. oktobrī, sava jaunā romāna "Sasietā" iznākšanu svinēja rakstniece Karīna Račko.

"Sasietā" ir sertificētās zobārstes Račko ceturtā grāmata. Pirmās trīs - romantiski erotiskie romāni Saplēstās mežģīnes (2017), Debesis pelnos (2018) un Samaitātā (2018) - Latvijā guva lielu popularitāti, gozējās pieprasītāko grāmatu topos.

Nu Račko tuvinieku un talanta pielūdzēju lokā nosvinējusi sava jau ceturtā romantiski erotiskā romāna iznākšanu, saņemot ziedus un labu tirdzniecības datu vēlējumus, kā arī aplaimojot sanākušos ar autogrāfiem.

Par grāmatu:

Denīze Veitmane ir psiholoģe, kuras dzīvē viss šķiet pedantiski sakārtots pa plauktiņiem. Jaunajai sievietei ir veiksmīga karjera, gādīgs līgavainis un jau pēc nedēļas paredzētas krāšņas sapņu kāzas. Lai nosvinētu vecmeitu ballīti, tveicīgā jūlija sestdienā Denīze kopā ar labākajām draudzenēm dodas uz laukiem. Rokas stiepiena attālumā šalc jūra, pļavās ganās zirgi, dzirkstī bezrūpīgi smiekli un rozā šampanietis, taču pašā svinību kulminācijā negaidīti atgriežas rēgs no Denīzes pagātnes… liktenīgais vīrietis, kurš reiz salauzis viņas sirdi.

Marks Grīnfelds ir talantīgs, ambiciozs mūziķis, kurš pirms desmit gadiem pieņēmis vilinošu profesionālo piedāvājumu un pārcēlies uz Losandželosu. Tagad Markam visa kārotā ir pārpārēm – slavas, naudas, dēku -, tomēr viņš joprojām nespēj aizmirst sievieti, kuru aizbraucot pameta.

Izrādās, pagātnes rētas nebūt nav sadzijušas. Vientulīgajā zvejniekkrasta idillē no jauna uzjundī mežonīga kaisle, neatgriezeniski vedot atpakaļ agrāko izjūtu vētrās un uguņos. Pienākuma apziņas, ilgu un mīlestības pavedienu sasietai, Denīzei jāpieņem sarežģīts lēmums, taču… ja nu tas, ko viņa iedomājas mīlam, patiesībā nemaz neeksistē?

Citi šobrīd lasa

Vai sieva ir vīra īpašuma mantiniece, ja īpašums nav iegādāts kopdzīves laikā? 1
"Dzimtsarakstu nodaļā bija šokā," - jaunā sieva Kristiāna stāsta par kāzām aizsargtērpos
FOTO. Pandēmijas panikā nopirktā pārtika tagad izmesta atkritumu konteineros. Sirds sāp skatoties 23
Pievienot komentāru

«Переборщила с пластикой!»: поклонники в шоке от фото Вайкуле, которым поделилась Пугачева

«Мы попрощались с родителями»: врач из больницы, которую посетил Путин, рассказала о происходящем там сейчас