Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Dziedātāja Samanta Tīna apmaldījusies Milānā 5

TV
2019. gada 5. oktobrī 18:05 2019. gada 5. oktobrī 18:05
  Jauns.lv
Šodien, 5. oktobrī, skatītāju vērtējumam tiks nodots jauns un azartisks kanāla "360TV" un “Brīvdienas TV” veidots ceļojuma šovs “Četri uz koferiem”, kur spilgtais multimākslinieks Kašers, šarmantā dziedātāja Samanta Tīna, stiliste Indra Salceviča un ietekmīgais influenceris Niklāvs dodas kopīgā piedzīvojumā uz Itāliju.

Četri ceļotāji Itālijā. (Foto: Publicitātes)

Kā jau nojaušams, ceļojums jestrajam četriniekam izvērtīsies ļoti krāšņs un neprognozējamiem notikumiem bagāts – tie aizsāksies jau lidostā, kad vienam no dalībniekiem saplīsīs kurpe, bet pēc tam vēl koferī izlīs šķidrums. Tāpat netrūks tādi Itālijai tradicionāli piedzīvojumi kā spageti gatavošana kopā ar profesionālu itāļu pavāru, gan vilšanās par naktsmājām, kas fotogrāfijās izskatīsies krietni labāk kā dzīvē.

Jau pašā neprātīgās avantūras sākumā nervi tiks pakutināti Samantai Tīnai, kura, zinot, ka saskaņā ar šova noteikumiem nākamajā dienā viņai būs jāiejūtas gides lomā un jārūpējas ne tikai par kolēģu izklaidēm, bet arī to, lai vēderi būtu pilni, nolems doties uz veikalu pēc produktiem brokastīm. Taču pēc naksnīgās iepirkšanās tūres Milānā skanīgās balss īpašniece vairs neatradīs ceļu mājup un izmisīgi lauzīsies pavisam svešās durvīs.

Turklāt pamanīsies vēl savās likstās vainot kolēģus, sakot, ka tie, visticamāk, gribējuši viņu izjokot un iedevuši nepareizās atslēgas. “Es netieku iekšā, man ir kaut kādas feikās atslēgas!” izmisusī dziedātāja zvanīs ceļojuma biedriem, taču pēc mirkļa sapratusi, ka nomaldījusies, ļausies sirsnīgai smieklu lēkmei. “Ak dievs, tāda blondīne!” par sevi jokos Samanta.

“Četri uz koferiem” – tas ir vēl nebijis ceļojuma šovs, kur kopīgā piedzīvojumā devušies četri slaveni cilvēki. Katrs no viņiem būs atbildīgs par vienu ceļojuma dienu un tās laikā rūpēsies ne tikai par grupas biedru izklaidēm, bet arī dalībnieku pārvietošanos, naktsmājām un vēdera priekiem. Dienas beigās gids tiks vērtēts un tie divi dalībnieki, kas izrādīsies vislabākie, dosies nākamajā ceļojumā, bet pārējie – mājup. Jau 5.oktobrī kanālā "360TV" un "Brīvdienas TV" kanālā vietnē "YouTube", kā arī lietotnē "Shortcut "skatītāji varēs dzīvot līdzi pirmās sērijas notikumiem, kur gida lomā iejutīsies modes māksliniece Indra Salceviča. Viņa savu organizatora talantu sāks parādīt jau Rīgā, taču vai tas palīdzēs Indrai kļūt par uzvarētāju?

Citi šobrīd lasa

Viņa kā embrijs tika sasaldēta 1992.gadā: piedzimis pasaulē "vecākais" mazulis
Pēc strīda ar vīru bez vēsts pazuda influencere, bet drīz pēc tam viņas kailo ķermeni atrada atkritumu izvedējs 1
Latvijā trešdien jauns Covid-19 rekords - saslimuši 930 cilvēki; 11 miruši 14
Skatīt visus komentārus

Мать мужа Леры Кудрявцевой произвела фурор

Бари Алибасова госпитализировали из-за передозировки виагры