Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mārtiņš Ziders

FOTO: Latvijas mūziķi lej sviedrus labdarības hokeja mačā dzīvnieku patversmes atbalstam 1

Slavenības
2019. gada 20. septembrī 12:55 2019. gada 20. septembrī 12:55
  Jauns.lv
Ceturtdien, 19. septembrī, iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” norisinājās nebijusi labdarības hokeja spēle “Katram draugam savu cilvēku”. Tajā Latvijas mūziķu hokeja izlase mērojās spēkiem ar hokeja kluba “L&L” U20 meiteņu komandu.

Pasākuma galvenais mērķis ir atbalsta sniegšana dzīvnieku patversmei “Ulubele”. Tā ietvaros tika gan vākti ziedojumi, gan piedāvāta iespēja adoptēt patversmes dzīvniekus, kuriem mūziķi septembrī kļuvuši par krustvecākiem. Tāpat katram interesentam ir iespēja mūziķu un dzīvnieku fotogrāfijas apskatīt iepirkšanās centrā “Akropole” līdz pat oktobra sākumam. Un, ja kāds no krustvecāku izvēlētajiem dzīvniekiem tiks adoptēts, tad tā jaunie saimnieki saņems dāvanā fotogrāfiju ar mūziķa autogrāfu.

Mūziķu hokeja izlases sportisti vairāk kā mēnesi bija aktīvi trenējušies šai spēlei. Izlases sastāvs: Kristaps Lubovs, Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva, Reiks, Oskars Ozoliņš,  Andris Ērglis, Arnis Slobožaņins, Edgars Kreilis, Rihards Goba, Mareks Ameriks, Aigars Grāvers, Jānis Retenais, Jānis Apeinis, Varis Vētra, Rinalds Zelmenis, Dināra Rudāne, Ieva Sutugova, Jānis Miltiņš, Kato, Jānis Aišpurs, Miks Dukurs, Sandis Miltovičš, kas iejutās gan pasākuma vadītāja, gan spēlētāja lomā.

Pirms labdarības mača dziedātāji uz vietējās skatuves sniedza nelielu koncertu, kurā bez hokeju spēlējošajiem mūziķiem uzstājās arī estrādes leģenda Žoržs Siksna, kas bija iecelts par izlases treneri. Bet pēc spēles slāpes dalībnieki veldzēja “Akropoles” sporta bārā “O’Learys”, kur sniedza arī autogrāfus faniem.

Citi šobrīd lasa

Lēto drēbju drīz vairs nebūs? Jaunā paaudze revolucionāri maina apģērbu industriju 3
Kā rīkoties, ja grib par mantošanu vienoties ar sievu 1
"Atdeva kā negribētu suni" - influenceru pāris pēc 3 gadiem atsakās no adoptētā ķīniešu zēna
Pievienot komentāru

Герцогиня Меган обратилась в полицию: она чувствует себя в опасности в новом доме

«Это Rolls-Royce стоит?»: Галкин в ролике с дочерью случайно засветил машину Примадонны