Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Mārtiņš Ziders

FOTO: Latvijas mūziķi lej sviedrus labdarības hokeja mačā dzīvnieku patversmes atbalstam 1

Slavenības
20. septembrī 12:55 2019. gada 20. septembrī 12:55
Jauns.lv
Ceturtdien, 19. septembrī, iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” norisinājās nebijusi labdarības hokeja spēle “Katram draugam savu cilvēku”. Tajā Latvijas mūziķu hokeja izlase mērojās spēkiem ar hokeja kluba “L&L” U20 meiteņu komandu.

Pasākuma galvenais mērķis ir atbalsta sniegšana dzīvnieku patversmei “Ulubele”. Tā ietvaros tika gan vākti ziedojumi, gan piedāvāta iespēja adoptēt patversmes dzīvniekus, kuriem mūziķi septembrī kļuvuši par krustvecākiem. Tāpat katram interesentam ir iespēja mūziķu un dzīvnieku fotogrāfijas apskatīt iepirkšanās centrā “Akropole” līdz pat oktobra sākumam. Un, ja kāds no krustvecāku izvēlētajiem dzīvniekiem tiks adoptēts, tad tā jaunie saimnieki saņems dāvanā fotogrāfiju ar mūziķa autogrāfu.

Mūziķu hokeja izlases sportisti vairāk kā mēnesi bija aktīvi trenējušies šai spēlei. Izlases sastāvs: Kristaps Lubovs, Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva, Reiks, Oskars Ozoliņš,  Andris Ērglis, Arnis Slobožaņins, Edgars Kreilis, Rihards Goba, Mareks Ameriks, Aigars Grāvers, Jānis Retenais, Jānis Apeinis, Varis Vētra, Rinalds Zelmenis, Dināra Rudāne, Ieva Sutugova, Jānis Miltiņš, Kato, Jānis Aišpurs, Miks Dukurs, Sandis Miltovičš, kas iejutās gan pasākuma vadītāja, gan spēlētāja lomā.

Pirms labdarības mača dziedātāji uz vietējās skatuves sniedza nelielu koncertu, kurā bez hokeju spēlējošajiem mūziķiem uzstājās arī estrādes leģenda Žoržs Siksna, kas bija iecelts par izlases treneri. Bet pēc spēles slāpes dalībnieki veldzēja “Akropoles” sporta bārā “O’Learys”, kur sniedza arī autogrāfus faniem.

Citi šobrīd lasa

Kādi legingi ir modē šoruden? 4
"Uzdrošināšanos man Andrejs ir devis" - draugu Žagaru atceras Kristīne Pasternaka
VIDEO: māte dēla gultiņā pamanīja spokainu seju, bet atrisinājums viņai lika smieties
Pievienot komentāru

«Спасибо Алле Борисовне за вкуснейший обед и ужин»: известный продюсер показал Пугачеву в домашней обстановке

Миллионы на банковских счетах: герцогиня Кэтрин оказалась богаче герцогини Меган