Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Magonei Burkai kārtējās dzīves grūtības - māte gaidībās esošo meitu grib padzīt no mājām 11

TV
2019. gada 17. septembrī 05:24 2019. gada 17. septembrī 05:24
  Žurnāls "Kas Jauns"
Šovasar pēc Anglijā pavadītiem gadiem mājās uz palikšanu ieradusies TV šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazītā Magone Burka. Kopā ar viņu Liepājas pusē saimnieko arī visa plašā ģimene – vīrs Žans Šutovs un Magones trīs bērni –, taču atgriešanās dzimtenē nav nemaz tik rožaina, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Magone kļūs par mammu ceturtajam bērnam un oktobrī uzzinās, vai gaidāma tieši meitiņa, uz ko trīs dēlu māmiņa ļoti cer. (Foto: Publicitātes)

Magone atkal kļuvusi par TV zvaigzni – ar šo nedēļu viņa redzama "STV Pirmā!" jaunajā šovā "Slavenības. Bez filtra". Pirmajā raidījumā, kas klajā nāca pirmdien, 16. septembrī, Magone gan atklāja to, ka ir ceturtā bērna gaidībās, gan to, ka ļoti saspringtas ir viņas attiecības ar māti.

Magone kļūs par mammu ceturtajam bērnam un oktobrī uzzinās, vai gaidāma tieši meitiņa, uz ko trīs dēlu māmiņa ļoti cer. (Foto: Publicitātes)

Kopš 2017. gada oktobra Magone ir precēta sieva un dēvējama uzvārdā Šutoviene - viņa Londonā apprecējās ar lietuvieti Žanu Šutovu. Taču atgriešanās dzimtenē šovasar Magonei izvērtusies ne visai rožaina. Viņa ar ģimeni apmetās mammas mājās Priekulē, taču viss pagriezies pavisam citādi, nekā cerēts.

Izrādās, ka Magones mamma pati viņus uzaicinājusi dzīvot viņas mājā, taču tagad par to tiek prasīta īres maksa. „Cik saprotu, mamma gribēja, lai mans vīrs strādā viņas fermā par velti. Lai mēs pieskatām un saremontējam šo māju par saviem līdzekļiem! Vīrs tam kategoriski nepiekrita. Mēs esam krājuši naudu sava īpašuma uzlabošanai un savai ģimenei, un atdot visu mammai arī nevaru. Un tad mamma mums parādīja īres līgumu. Kas tas par absurdu, ka meitai, kas visu mūžu strādājusi pie mammas, jāīrē no mammas māja?!” sašutusi ir Magone, raidījuma "Slavenības. Bez filtra" pirmajā sērijā neslēpjot, ka attiecības ar mammu esot ļoti saspringta: „Praktiski mums sarunu nav, ir tikai draudi – vai nu mēs viņai samaksāsim, vai arī ar policiju mūs iztrieks no mājas."

Pēc nesaskaņām Magones ģimenei palikusi viena maza istabiņa. (Foto: Publicitātes)

"Viņa draud, ka par velti mēs te ilgi nesēdēsim, ka mans vīrs ir parazīts... Viņa tā arī pateica – labāk, lai tā māja sapūst, nekā jūs tur sēdēsiet!"

"Par ko tāda attieksme? Par to, ka es 15 gadus viņas labā strādāju, lai atmaksātu kredītu par māju? Par to, ka viņas trakais vīrs 18 gadus mani spīdzināja? Ar nazi pie rīkles stāvēja? Es vairs neesmu mazā meita, kurai var iedot pilnu tačku ar kartupeļiem un teikt: „Še, velc! Ja nē, dabūsi ar tupeli pa ribām!” Esmu pieaudzis cilvēks, lai pateiktu, ka es arī gribu dzīvot.”

Saistītās ziņas

TV šovu zvaigzne Magone Burka ir ceturtā bērna gaidībās 5
Magone Burka apprecējusies ar lietuvieti un turpmāk godājama kā Šutoviene
Kāzas, lamas, rupjības... Magones Burkas un Venta sāga sasniedz apogeju

Vairāk par Magones dzīves kārtējām grūtībām, par "legālo vergošanu" Anglijā un to, kāpēc atgriezusies Latvijā, lasiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

Mazajam Artjomam dzimumzīmes sedz 80% ādas. Ārsti piedāvā atteikties no bērna, tomēr māmiņa cer ar šo stāstu iedvesmot citus
Anglijas premjerlīgas zvaigzne atklāj, ka ir homoseksuāls, taču baidās "iznākt no skapja"
"Viņš bija alkohola reibumā, man visu laiku plijās virsū. Te gultā gulēja un prasīja, lai mēs kopā guļam." Sievietei nezinot, sociālais dienests viņai dzīvoklī sarūpē kaimiņus 4
Skatīt visus komentārus

Знаки зодиака, которых ждет карьерный успех в конце 2020 года

Принцесса Евгения молчит о беременности, но прикрывает растущий живот сумкой