Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kristīne Garklāva. (Foto: Juris Rozenbergs)

Kristīne Garklāva enerģiju atgūst pie dabas krūts - pat purvos un grūtos pārgājienos 3

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2019. gada 11. septembrī 05:55 2019. gada 11. septembrī 05:55
  Marta Martinsone | Jauns.lv
LNT rīta ziņu raidījuma "900 sekundes" vadītāja un producente, divu dēlu māmiņa Kristīne Garklāva ir īsta dabas mīļotāja. Ikvienu brīvu brīdi viņa izmanto, lai pabūtu tās tuvumā. Portālam Jauns.lv Garklāva atklāj, ko liek savā ceļasomā, ejot pie dabas.

Kristīne stāsta, ka būšana dabā viņai ir vislabākais veids, kā atgūt enerģiju mūsdienu straujajā dzīves ritmā. Arī šovasar Kristīne kopā ar draugiem un ģimeni devusies tuvākos un tālākos pārgājienos. „Šovasar bija arī pāris grūtāku pārgājienu, tostarp purvā. Kā es izvēlos galamērķus? Pārsvarā prātā ir vēlmes, jo ir ārkārtīgi daudz vietu, kur gribētu nokļūt. Un tad pienāk brīdis, kad saprotu, ka varu doties tieši turp. Svarīgi ir izdomāt, kā pārgājienu izveidot tādu, lai tas būtu noderīgs visām mūsu maņām,” stāsta Garklāva.


Kristīne atklāj, kāds, dodoties pie dabas, viņai līdzi mugursomā ir „izdzīvošanas minimums”. „Tajā ir nazītis, kas dabā noderīgs. Trauku komplektiņš, mazs gāzes baloniņš un deglītis, auzu piens un griķi, obligāts ir kafijas maļamais un vārāmā kanniņa, jo bez kafijas es nevaru. Un ir tik brīnišķīgi agrā rītā pamosties mežā un malkot siltu, smaržojošu kafiju,” smaidot stāsta Kristīne.

Citi šobrīd lasa

Gruzīns Avtandils Ašvetija jau 46 gadus dzīvo Latvijā: "Rupjmaize ir latviešu radīts šedevrs, īsts mākslas darbs"
Mūsdienu lāsts - gremošanas problēmas. Taču to īstais cēlonis var slēpties baktērijās
Somija uz robežas ar Krieviju būvē slepenus nocietinājumus
Skatīt visus komentārus