Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
"Dagamba" puiši Maskavas svētku koncertā. (Foto: Publicitātes)

Klasiskās mūzikas huligāni "Dagamba" Maskavā sajūsmina 30 000 skatītāju

Mūzika
2019. gada 10. septembrī 10:44 2019. gada 10. septembrī 10:44
  Jauns.lv
Klasiskās mūzikas huligāni "Dagamba" nedēļas nogalē ar uzstāšanos uz galvenās skatuves sajūsmināja Maskavas pilsētas svētku apmeklētājus, izpildot Čaikovska iedvesmotus darbus. Kopumā "Dagamba" koncertu apmeklēja vairāk nekā 30 000 maskaviešu.

Maskavas 872. gadadiena tika atzīmēta ar plašu programmu. Vairāku dienu garumā pilsētvidē un parkos norisinājās izrādes, izstādes, meistarklases, deju uzvedumi un virkne koncertu, kurus kopā apmeklēja vismaz septiņi miljoni cilvēku.

Mūziķu vidū bija tādas zvaigznes kā "Uma2rman", Olga Buzova, Rodions Gazmanovs, grupa “Pjatero”, grupa “Fabrika” un daudzi citi.

Grupas "Dagamba" līderis Valters Pūce atceras: “Mums bija liels gods saņemt uzaicinājumu papildināt Maskavas pilsētas svētku programmu un uzstāties uz svētku centrālās skatuves. Kompozīcijas no mūsu jaunākās koncertprogrammas "DAGAMBA feat TCHAIKOVSKY" tika uzņemtas ar īpašu sirsnību un ovācijām. Atpazīstot Čaikovska melodijas, jau pēc pirmajām notīm sekoja aplausi un sajūsmas saucieni. Esam gandarīti, ka "Dagambas" daiļradi augstu novērtē arī ārpus Latvijas!”

Jau ziņots, ka "Dagamba" rudenī dosies Latvijas koncerttūrē. Līdztekus Latvijas tūrei "Dagamba" ar jauno koncertprogrammu viesosies arī Omskā, Jekaterinburgā, Surgutā, Maskavā un Sanktpēterburgā.

Grupas sastāvā muzicē: Valters Pūce( solo čells), Dainis Tenis (klavieres), Antons Trocjuks (basa čells), Hamidreza Rahbaralams (perkusijas un balss), Artūrs Jermaks (bungas).

Citi šobrīd lasa

VIDEO: “Viņi mums vienkārši uzspļāva!” kā Krievijas pilsētā Omskā vietvara Putinu sagaidīja 14
"Bez tabu" vadītāja Evelīna Strazdiņa kļuvusi par piecu bērnu māmiņu 12
Infektologs: par situāciju Itālijā patlaban ir nopietnas bažas 6
Tēmas: DaGamba, Maskava
Pievienot komentāru

"Бил в живот беременную учительницу": соседи "15-летнего Чикатило" рассказали о его зверских нападениях

Герцогиня Меган решила втайне от королевы провести важные переговоры в Лондоне