Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

VIDEO: Rīgas centrā bitenieki no BMW mašīnas aizvāc bišu saimi

Trakā pasaule
2019. gada 4. septembrī 12:40 2019. gada 4. septembrī 12:40
  Jauns.lv
1.septembra rītā arhitekts Armands Akmens piedzīvoja pārsteigumu, kas kļuva populārs arī sociālajos tīklos, proti, viņa BMW automašīnu Rīgas centrā apsēdusi pamatīga bišu saime.

Armanda automašīna 1.septembra rītā. (Foto: Armands Akmens)

Bites mašīnu apsēdušas pagalmā starp Skolas un Kr.Valdemāra ielām. Arhitekts Akmens teic, ka ne torīt, ne arī turpmākās dažas dienas ar automašīnu nav varējis braukt, bet arī bites pa šo laiku nebija noskaņotas savu jauno mājvietu pamest, tāpēc 4.septembra rītā Akmens beidzot izsaucis biteniekus, kuri stropu no auto priekšas tad arī savākuši. Kā mašīnas saimniekam stāstījuši profesionāļi, bišu saime Rīgas centrā neesot nekas ārkārtējs, taču arī ne pārāk bieža parādība. Kāpēc bites par savu mājvietu izvēlējās tieši mašīnu, nevis koku, bitenieki nemācēja izskaidrot, - vien nosmēja, ka laikam vienkārši gribējušas pie konkrētā saimnieka.

Atbraukušie palīgi saimi veiksmīgi iedabūja stropā, jo visas bites kā viena akli sekojot barveidei - bišu mammai. Kad tā pameta auto "bamperi", sekoja arī pārējā saime.

Citi šobrīd lasa

“Tu esi stiprāks, nekā domā,” - Hjū Džekmens nosūta spēcīgu vēstījumu 9 gadus vecam vienaudžu izsmietam zēnam, kurš gribēja padarīt sev galu
FOTO: Baiba Sipeniece-Gavare uz skatuves un draugu lokā nosvin 50 gadu jubileju 1
Itālijā no koronavīrusa miris jau otrais cilvēks 3
Pievienot komentāru

Долгожданное воссоединение: сериал «Друзья» скоро вернется на экраны

Целебный глинтвейн: вид помолодевшего на отдыхе Максима Галкина поразил фанатов 1