Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Gunāram un Sandrai ir 17 gadu vecuma starpība, taču abiem ir tik daudz kā kopīga, ka gadi nav šķērslis saskanīgai draudzībai. (Foto: Aculiecinieka)

Radio leģendas Sandra Glāzupa un Gunārs Jākobsons vairs neslēpj savas attiecības 8

Slavenības
18. augustā 05:44 2019. gada 18. augustā 05:44
Ligita Eglīte | Žurnāls "Kas Jauns"
Aizvadītajā nedēļā Vecrīgā roku rokā pastaigājās Latvijas Radio ilggadējie ziņu diktori Sandra Glāzupa (66) un Gunārs Jākobsons (83). Izrādās, abi jau vairākus gadus ir pāris, raksta žurnāls "Kas Jauns".

Šā gada sākumā pēc Latvijas Radio Ziņu dienestā aizvadītiem 40 gadiem leģendārā radiobalss Sandra Glāzupa šķīrās no klausītājiem – viņai, tāpat kā kolēģim Gunāram Jākobsonam, paaudžu nomaiņas dēļ nācās doties pensijā. Abiem gan tika dota iespēja turpināt lasīt ziņas Latvijas Radio 2 ēterā.

Ilggadējie darbabiedri aizvien turpina tikties ne tikai Radio namā, kad dodas lasīt ziņas, bet arī draudzēties ārpus darba. Par to "Kas Jauns" aizvadītajā nedēļā pārliecinājās, redzot leģendārās radio personības pastaigājamies pa Kaļķu ielu Vecrīgā. Sandra un Gunārs no malas izskatījās kā īsts pāris, un izrādās, ka Glāzupu un Jākobsonu nudien saista kas vairāk kā tikai kopīgais darbs.

Gunāram un Sandrai ir 17 gadu vecuma starpība, taču abiem ir tik daudz kā kopīga, ka gadi nav šķērslis saskanīgai draudzībai. (Foto: Aculiecinieka)

Abu kādreizējie radio kolēģi zina stāstīt, ka romantiskas attiecības radio leģendām uzplaukušas jau pirms vairākiem gadiem un turpinās aizvien. Iepriekšējā ģimene jau sen izirusi kā Sandrai, kura ir divu pieaugušu dēlu mamma, tā arī Gunāram, kura tuvinieku lokā nu ir tikai meita un mazmeita, līdz ar to sirds siltumu, gādību, rūpes un sapratni abi raduši, satuvinādamies darbavietā.

Līdz šim Sandra Glāzupa un Gunārs Jākobsons publiski par savām īpašajām attiecībām nav nedz runājuši intervijās, nedz izrādījuši saiešanās, taču no kolēģiem Latvijas Radio tās nav centušies īpaši slēpt. „Te visi zina, ka viņi ir pāris,” bilda kāda kolēģe.

Pirms vairāk nekā desmit gadiem, kopā vadot kādu pasākumu. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Citi šobrīd lasa

Makaroni nemaz nav tik slikti (tie pat var palīdzēt zaudēt svaru) 2
Magonei Burkai kārtējās dzīves grūtības - māte gaidībās esošo meitu grib padzīt no mājām 3
FOTO: Pauls un Rudāne sajūsmina skatītājus ar jauno koncertprogrammu 1
Skatīt visus komentārus

«Я тебя очень люблю»: дочь Анастасии Заворотнюк принесла в клинику воздушный шар

"Важно сделать то, что не сделал я": Дмитрий Шепелев обратился к семье Анастасии Заворотнюк