Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šeina Stīla ir džeza mūziķe, dziesmu autore un Brodvejas aktrise. Sava spēcīgā vokāla dēļ dziedātāja ir nodēvēta par amerikāņu džeza dīvu, vienu no mūsu laika spožākajām dziedošajām sensācijām. (Foto: publicitātes (Valters Pelns))

FOTO: Liepājā ar stāvovācijām izskan amerikāņu džeza dīvas Šeinas Stīlas koncerts

Mūzika
2019. gada 12. augustā 14:34 2019. gada 12. augustā 14:34
  Jauns.lv
Sestdien, 10. augustā, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" ar lielu klausītāju sajūsmu un atkārtotām stāvovācijām izskanēja amerikāņu džeza dīvas Šeinas Stīlas un Latvijas Radio bigbenda koncerts.

Šeinas Stīlas spēcīgā balss mijiedarbībā ar Latvijas Radio bigbenda mūziķu izpildījumu radīja neatkārtojamu atmosfēru un emocijas. Pārpildītajā koncertzālē vibrēja džeza ritmi, un skatītāji dejiski kustējās tiem līdz.

Šeina Stīla ir džeza mūziķe, dziesmu autore un Brodvejas aktrise. Sava spēcīgā vokāla dēļ dziedātāja ir nodēvēta par amerikāņu džeza dīvu, vienu no mūsu laika spožākajām dziedošajām sensācijām. Viņa tiek slavēta par savu harizmātisko un patiesi unikālo balsi ar vulkāna izvirdumam līdzīgu spēku, izcilu vokālo tehniku un komponistes prasmēm. Aprīlī dziedātāja izdevusi savu trešā solo albumu “Watch Me Fly” un turpina uzstāties prestižākajās pasaules koncertzālēs gan ar viņas pašas kvartetu, gan dažādiem simfoniskajiem orķestriem (Ročesteras, Detroitas un Dallasas simfoniskie orķestri), kā arī džeza bigbendiem. 

Izpildot gan savu orģinālmūziku, gan populāras džeza, blūza un soulmūzikas melodijas, koncertā Liepājā Stīla turpināja 2017. gadā uzsākto sadarbību ar artistisko Latvijas Radio bigbendu. Kopā viņi noslēdza vasaras koncertu sēriju “Lielajā dzintarā”.

Citi šobrīd lasa

Problēma, ar ko saskaras katrs 3. pieaugušais - kā saprast, ka tev ir hemoroīdi
VIDEO: iedzīvotājs ziņo par nomaldījušos 6 gadus vecu bērnu Rīgas sabiedriskajā transportā 1
Zinātnieki izsaka versiju, kas, iespējams, ir baisā koronavīrusa izcelsmes avots 7
Tēmas: Liepāja
Pievienot komentāru

«Он станет последним королем...»: известная ясновидящая еще несколько лет назад предрекла конец британской королевской семье

Михаэля Шумахера сфотографировали лежащим в постели