Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Alla Pugačova joprojām sveika un vesela. (Foto: Mārtiņš Ziders)

Alla Pugačova pārbiedē fanus - tie domā, ka primadonna nomirusi

Slavenības
2019. gada 7. augustā 14:35 2019. gada 7. augustā 14:35
  Jauns.lv
Krievijas estrādes dīva Alla Pugačova ar ierakstu sociālās saziņas tīklā "Instagram" pārbiedējusi ne vienu vien savu sekotāju - viņas jaunais ieraksts vēsta "Ardievu, Alla", un klāt ir vienas degošas svecītes foto.

View this post on Instagram

ПРОЩАЙ,АЛЛА.🙏

A post shared by ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey) on

Ieraugot šādu ierakstu, lielai daļai fanu jau likās, ka ar dziedātājas oficiālā "Instagram" konta palīdzību šādi tiek pavēstīts par 70 gadu vecās Pugačovas aiziešanu mūžībā, taču, lasot uzmanīgāk, ātri vien kļūst skaidrs, ka estrādes dīva šādi piemin citu Allu. Nesen viņsaulē devās Maskavas slavenā tirdzniecības centra "CUM" modes dizainere Alla Verbera.

"Nobiedējāt", ""Pārbijāmies, lai Dievs dod Allai ilgu mūžu", "Minūti biju šokā, līdz neizlasīju komentārus", ""Vismaz uzvārdu būtu uzrakstījusi. Teju sirds apstājās", - tādi un līdzīgi komentāri parādījās pie šī Pugačovas ieraksta.

Daži arī pauda viedokli, ka Alla šādu ierakstu veikusi tīšām: "Tas bija speciāli. Neko tādu no viņas negaidīju. Taisīt pīāru uz cita nelaimes. Zemiska rīcība."

Par Allas Verberas nāvi mediji vēstīja 6. augustā - viņa 61 gada vecumā viņsaulē aizgāja pēc infarkta kādā Itālijas kūrortā.

Citi šobrīd lasa

Latvijas likumsargi palīdzējuši Lukašenko? 3
Ikvienam dārzā jāuzmanās no kādas skaistas puķes
"Šis ceļojums ir garš, nepilnīgs. Es vienmēr izvēlējos piecelties un turpināt iesākto." Sieviete pārsteidz un iedvesmo ar savām vizuālajām pārmaiņām 1
Pievienot komentāru

Вывезли из страны: СМИ выяснили, где проходит лечение Заворотнюк

Выяснилось, как Меган играла на слабостях принца Гарри